12 znaków, że twoja dusza umiera i wysyła ci sygnały | jocelynkelley.com

12 znaków, że twoja dusza umiera i wysyła ci sygnały

12 признаков того, что ваша ДУША умирает и посылает вам сигналы

Czy kiedykolwiek chciałeś porzucić wszystko i po prostu zniknąć? Lub byłeś odwiedzany przez ideę samotnego spaceru do miejsca, w którym nigdy nie byłeś, mając nadzieję, że będzie ci łatwiej?


Jeśli takie myśli regularnie przychodzą ci do głowy, to całkiem możliwe, że w ten sposób twoja dusza próbuje się z tobą skontaktować.

Czytaj także: Jaki jest twój SZCZĘŚLIWY numer (na podstawie daty urodzenia)


Często jesteśmy zaangażowani w rzeczy, które nie przynoszą nam szczęścia, ale po prostu wypełniają pustkę w naszym życiu. Możesz myśleć, że wystarczy żyć tak, jak żyjesz, ale w rzeczywistości to nie tak.


Nikt nie przychodzi na ten świat, wiedząc od samego początku, jak żyć, aby być szczęśliwym. Przez całe życie rozwijamy się, uczymy się na własnych błędach i rozwijamy. W ten sposób dochodzimy do zrozumienia tego, czego naprawdę potrzebujemy, jak lepiej wykorzystać życie, które jest nam dane, aby stać się szczęśliwym.


I jeśli wydaje ci się, że coś ci nie pasuje, uwierz mi, nie mylisz się. To wasza dusza wysyła wasze ważne sygnały i próbuje powiedzieć coś ważnego.


Są rzeczy i czyny, dzięki którym powoli niszczysz własną duszę.


Oto 12 znaków, że twoja dusza jest zmęczona i umiera i próbuje ci o tym powiedzieć:


Jak dusza umiera

1. Nie uczysz się na swoich błędach

1) .jpg

Jesteśmy istotami ludzkimi, dlatego wszyscy jesteśmy w błędzie. Nawet nasi przodkowie nauczyli się, jak przetrwać i zaczęli się rozwijać, właśnie z powodu własnych błędów.

Naszym głównym błędem jest to, że większość ludzi nadal nie uczy się na swoich błędach. Twoja dusza zaczyna czuć się źle, kiedy obwiniasz siebie za popełniony błąd.

W końcu możesz zaakceptować popełniony błąd, wyciągnąć lekcję z sytuacji i zobaczyć, co możesz zrobić, aby jej nie powtórzyć. Wasza dusza wzrasta i rozwija się wraz z wami, a także uczy się od doskonałych błędów. Pamiętaj, że popełnianie błędów jest normalne, nieuczenie się od nich, to jest złe.

2. Nieustannie wymyślasz wymówki

2) .jpg

Z pewnością wydaje ci się, że bezustannie robisz wymówki, łatwiej ci wyjść z nieprzyjemnej sytuacji, a wymówki zmniejszą stopień twojej winy.

W rzeczywistości idzie to w inny sposób: usprawiedliwienie jest tym, co ostatecznie przynosi więcej problemów. Regularnie usprawiedliwiając siebie za coś, dochodzisz do następujących rzeczy: twoje ciało i twoja dusza męczy się i zaczyna zajmować pozycje.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie i swojej duszy, to zaakceptować swoje błędy i nie próbować znaleźć łatwego wyjścia.

Twoja dusza jest czysta, nie zanieczyszczaj jej wymowami i kłamstwami.

3. Boisz się przyszłości

3) .jpg

Nikt nie wie, co przygotowuje dla nas przyszłość.

Przyszłość jest zawsze niepewna i pomimo faktu, że wiemy o tym, mamy tendencję do niech nasze umysły iść zbyt daleko w myśleniu o tym, co będzie naszą przyszłość i myśleć o tym, co może się nie udać.

Dzięki temu możemy zapominać, że jesteśmy rzeczywiście torturowanie i szkodząc własną duszę, ponieważ wszystkie negatywne myśli i napięcia, powoli rośnie w nas, wchłonąć i zatruwają naszą duszę.

Zamiast spędzać czas zastanawiając się nad tym, co może pójść źle w przyszłości, staraj się przeżyć teraźniejszość i cieszyć się chwilami, które daje nam życie.

Twoja dusza urodziła się wolna, początkowo obce były jej obce, więc pomóż jej być nieustraszoną przez cały czas.

4. Ty uparcie trzymasz się przeszłości

4) .jpg

Nie możesz zmienić tego, co wydarzyło się w przeszłości i chociaż twój umysł doskonale to rozumie, nadal pozwalasz mu żyć w przeszłości.

Robiąc to, odcinasz tlen swojej duszy, zabraniasz się iść naprzód i otwierać nowe horyzonty życia.

Wasza dusza chce zmiany, ale jeśli nadal będziecie powracać do przeszłości, będzie ona ograniczona do tych rzeczy, które muszą zostać uwolnione, aby żyć dalej.

Puśćcie przeszłość, cokolwiek by to było, złe czy dobre, puśćcie wszystkie rzeczy i wydarzenia z waszej przeszłości. Twoja dusza chce żyć dalej, niech idzie do przodu i nie rozłączaj się na rzeczach, których już nie możesz odwrócić lub zmienić.

Cierpiąca dusza

5. Negatywne rozmowy i przemyślenia

5) .jpg

Jak myślisz, kto jest największym szkodnikiem twojego życia??

Właśnie tak, ty sam. Jesteś największym krytykiem i w większości przypadków jesteś najgorszym krytykiem dla siebie.

Przez oddawanie się rozmowom, które niosą negatywny kontekst, twoja dusza zaczyna czuć się źle, cierpi z powodu negatywnej energii, którą ponoszą negatywne rozmowy i zaczyna się autodestrukcja.

To z kolei uniemożliwia cieszenie się innymi przyjemniejszymi rzeczami w życiu. Zamiast spędzać godziny na omawianiu zła, spróbuj przejść na coś dobrego i przyjemnego. W końcu istnieje tak wiele pięknych rzeczy na świecie!

Uwierz, twoja dusza potrzebuje pozytywów. Pozytywne myśli i pozytywne nastawienie - najlepsze jedzenie dla ciała i duszy.

Czytaj także: TEST: ile czarów masz we krwi?

6. Pozwalacie innym na wykorzystywanie waszej dobroci

6) .jpg

Wspaniale jest pomagać tym, którzy potrzebują naszej pomocy. Jednak we wszystkich środków jest potrzebne.

Czy jesteś jednym z tych ludzi, którzy lubią pomagać innym, ale w zamian nic nie otrzymują? Ponadto, jeśli uważasz, że jest to kwestią oczywistą, wyrządzasz ogromną krzywdę swojej duszy.

Zwłaszcza gdy nie otrzymujesz tego samego dobra od innych w odpowiedzi, twoja dusza zaczyna smucić, myśląc, że może to coś, co robisz źle.

Nie pozwól, aby ludzie używali Ciebie i nadużywaj Twojej życzliwości. Zawsze poznaj swoją własną wartość i naucz się nareszcie stać. W przeciwnym razie, odczuwając całą niesprawiedliwość, będziecie cierpieć i cierpieć.

Dusza cierpi

7. Robisz coś, co nie pasuje do twojego celu

7) .jpg

Wydaje się, że zarabianie dużych pieniędzy i mieszkanie w luksusowym domu jest tym, czego potrzebujesz w życiu.

Niemniej jednak cały ten luksus i bogactwo mogą wyglądać niesamowicie wyłącznie w filmach. W rzeczywistości twoja dusza chce zupełnie innych rzeczy.

Chce uczestniczyć w czymś, co daje szczęście i satysfakcję. Nie próbuj trzymać się rutyny, bo to tylko rani twoją duszę. Bądź przedsiębiorczy, spontaniczny i otwarty na nowe rzeczy. Niech wasza dusza będzie szczęśliwa i znajdzie jej przeznaczenie w tym życiu. W przeciwnym razie twoja dusza zacznie się opierać i boleć.

Robić coś standardowego i wymuszonego przez kogoś, kto nie pasuje do twojego celu.

8. Kiedy nie jesteś wierny sobie

8) .jpg

Czasami robimy coś, co jest sprzeczne z naszymi pragnieniami. Robimy rzeczy, które wyraźnie nam nie odpowiadają, ale wciąż to robimy.

Może to być spowodowane różnymi przyczynami, takimi jak presja rówieśników lub próba dopasowania się do otoczenia.

Ale kiedy decydujesz się zrobić coś, co w ogóle nie sprawia ci przyjemności, stajesz się niewierny wobec siebie.

Określ, co ci się podoba w życiu, i wyznacz dla siebie te rzeczy, które są zbieżne z twoją moralnością, zasadami i wartościami duchowymi.

Nie pozwól, aby opinia kogoś innego kolidowała z twoim życiem i określała jego przyszły przebieg. Twoja dusza widzi kłamstwo i rozpoznaje czyjąś ingerencję, nie próbuj oszukiwać. Tylko wtedy, gdy pozostajecie wierni sobie i waszym zasadom, i pojawia się poczucie radości i absolutnego szczęścia.

9. Czy mówisz "tak", kiedy chcesz powiedzieć "nie"

9) .jpeg

Jest to największa zbrodnia, którą możesz popełnić wobec własnej duszy. Twoja dusza musi za to zapłacić.

Kiedy decydujesz się zrobić coś, czego naprawdę nie chcesz, musisz umniejszyć siebie i zmniejszyć wartość własnego życia.

Pamiętaj, że nigdy nie powinieneś mówić "tak", podczas gdy twoja dusza mówi wyraźnie "nie", a tym bardziej, że nigdy nie możesz zrobić czegoś, co jest sprzeczne z twoją wolą i pragnieniami..

Ostatecznie coś zrobionego wbrew twojej woli nie przyniesie ci korzyści ani życia.

Twoja dusza reaguje na to, co robisz i jak się zachowujesz. Posłuchaj go i staraj się nie zawieść.

10. Trzymasz się tego, co nie czyni cię lepszym

10) .jpg

Wszyscy wiemy, jaki rodzaj ograniczającej mocy może mieć zwykły nawyk i jak trudno jest uwolnić się od czegoś lub kogoś, do kogo lub do kogo jesteśmy przyzwyczajeni i bez duszy..

Jednakże, gdy ta konkretna rzecz lub osoba staje się destrukcyjna dla naszego życia, jest to znak, że nadszedł czas, aby porzucić je i przejść dalej..

Nie trzymaj się tego, co nie przynosi więcej szczęścia, ale wręcz przeciwnie, ciągnie cię na sam dół. Cokolwiek to jest, człowiek, rzecz lub sytuacja, pozwól temu odejść! Twoja dusza stanie się od razu łatwiejsza, będzie miała siłę, by iść naprzód i otwierać nowe horyzonty.

11. Nie pozwól złym ludziom opuścić swojego życia.

11) .jpg

Ponownie, kontynuując powyższy temat nawyku, bardzo trudno jest pożegnać się z kimś. Szczególnie trudno jest pożegnać się z tymi, którzy od dawna są obecni w twoim życiu.

Ale jeśli dana osoba przynosi więcej negatywnych emocji niż pozytywna i radosna, nadszedł czas, aby wskazać tę osobę w drzwiach. Musi opuścić swoje życie, aby twoja dusza westchnęła z ulgą.

Nie komunikuj się z osobą, która, Twoim zdaniem, umniejsza twoją wartość, upokarza cię jako osobę, naciska fizycznie lub psychicznie lub dyktuje, jak musisz żyć.

Jeśli czujesz, że w twoim życiu jest taka osoba i po rozmowie z nim czujesz się tylko gorzej, czas pożegnać się z taką postacią.

Twoja dusza nie lubi złych i złych ludzi. Dlaczego więc celowo ją nękać, prześladować i czynić tylko gorzej?

12. Nie kochasz siebie

12) .jpg

To jest najbardziej zabójczy grzech całej istniejącej i najbardziej okrutnej zbrodni przeciwko sobie.

Jeśli nie nauczysz się kochać siebie, twoja dusza stopniowo zacznie cię opuszczać, zachorować i ostatecznie opuści twoje ciało.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale w rzeczywistości twoja dusza czeka na ciebie z miłości, zrozumienia i uwagi. A jeśli jej nie dostanie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że stopniowo zaczniecie nienawidzić wszystkiego, w tym własnego życia.

Pamiętaj, aby kochać siebie i wszystko, co jest związane z twoim przeznaczeniem. Naucz się akceptować siebie takim, jakim jesteś, akceptuj swoje błędy i wybaczaj sobie za nie. Chwalcie siebie nawet za najdrobniejsze osiągnięcia.

To największy dar, jaki możesz ofiarować swojej duszy.

Jasna dusza jest kochającą duszą; kochaj ją, kochaj ją, a ona będzie cię kochać i odpowiadać za nią..

Ссылка на основную публикацию
2019