4 rodzaje pośladków i o czym będzie mówił kształt Popeye | jocelynkelley.com

4 rodzaje pośladków i o czym będzie mówił kształt Popeye

4 типа ягодиц, и что расскажет о вас форма ПОПЫ

Być może żadna część ciała nie przyciąga tyle uwagi, co kobiece pośladki.


Ale jeśli dla mężczyzn ta część ciała jest atrakcyjna z estetycznego punktu widzenia, to dla specjalistów forma kobiecych kapłanów jest przede wszystkim wskaźnikiem zdrowia właściciela.


W końcu kształt pośladków może wiele powiedzieć o kobiecie.

Czytaj także: Test tybetański Dalajlamy: dowiedz się o sobie WSZYSTKO, czego nie wieszDystrybucja tkanki tłuszczowej

00) .jpg

Tak więc rozmiar i kształt pośladków może wiele powiedzieć o ogólnym stanie osoby. Uważa się, że osadzanie się tłuszczu na ciele jest szkodliwe dla zdrowia, ale nie dotyczy to wszystkich obszarów ciała.

Naukowcy jednomyślnie twierdzą, że tłuszcz w okolicy brzucha i innych miejscach jest o wiele bardziej niebezpieczny niż ta sama ilość tłuszczu na biodrach i pośladkach.

Według ekspertów otyłość jest coraz większym problemem na całym świecie z powodu niezdrowej diety i braku aktywności fizycznej. Liczne badania pokazują, że możesz być naprawdę zdrowszy, jeśli twój tłuszcz jest bardziej rozprowadzony w dolnej części ciała, a nie na górze.

Czytaj także: 18 marek pomadki, które powodują raka

"Tłuszcz w udach i pośladkach przyczynia się do tego, że wszystkie kwasy tłuszczowe są z dala od serca, tętnic i wątroby, co zmniejsza ryzyko chorób serca i innych poważnych chorób, takich jak cukrzyca.

Ponieważ twoje ciało jest zaprogramowane w taki sposób, że sam redystrybuuje tłuszcz do brzucha lub pośladków, uważa się, że kobiece hormony kierują i rozprowadzają tłuszcz głównie na pośladkach, tym samym chroniąc serce.

Co decyduje o formie kapłanów

0) .jpeg

Zauważono również, że osoby z pośladkami nieco wyżej niż normalnie mogą mieć większą inteligencję.

Z czym jest połączony??

Wyniki wykazały, że właściciele bujnych pośladków mają niższy poziom cholesterolu. I najprawdopodobniej u takich kobiet organizm bardziej aktywnie wytwarza hormony do metabolizmu cukru.

Obecność masywnych pośladków oznacza nadmiar tłuszczów Omega-3, które okazały się katalizować rozwój mózgu.

Innymi słowy, duży piąty punkt wiąże się z wyższymi poziomami Omega-3. Wiadomo, że Omega-3 przyczynia się do zdrowia mózgu.

Tak więc zaleta puszystych pośladków jest widoczna z punktu widzenia zdrowia.

Więc, co twój kapłan opowie o tobie i twoim zdrowiu?

Co powie postać kapłanów

Kwadratowy kształt

1) .jpg

Kwadratowa forma kapłanów może wskazywać na różne rzeczy.

Na przykład, możliwe jest, że osoba ma małe złogi tłuszczu w obszarze talii, lub może, osoba ćwiczy, ale nie ma utwardzonych pośladków.

Kwadratowy kształt pośladków wskazuje, że masz wystarczająco dużo dobrego zdrowia i dobrej wytrzymałości.

Ale jeśli nie jesteś zadowolony z tego formularza, możesz go zmienić.

Aby poprawić kształt piątego punktu, zaleca się kilka specjalnych ćwiczeń. Skarpy i serpentyny są doskonałymi asystentami w walce o piękną dupę. Z powodu tego obciążenia możesz pozbyć się tłuszczu w talii i podkręcić strefę pośladków.

Okrągły kształt

2) .jpg

Elastyczny, zaokrąglony kształt pośladków wskazuje, że kobieta ma dobrze zrównoważone tło hormonalne. Jeśli jesteś właścicielem dokładnie tej postaci, oznacza to, że twoje hormony są w idealnym porządku.

Ponadto każdy wie, że mężczyźni zwracają uwagę na kobiety o tej formie pośladków.

Uważa się, że dziewczęta o tak zaokrąglonych biodrach zwykle stają się matkami bardzo zdrowych dzieci.

Istnieje opinia, że ​​kobiety z zaokrąglonymi pośladkami są bardziej narażone na poród. Z tego powodu na takich podszednich ludziach przyciąga mężczyzn.

Jeśli chcesz poprawić kształt pośladków, zaleca się wykonywanie ćwiczeń, takich jak przysiady czy most.

Kształt serca

3) .jpg

Jest to prawdopodobnie najbardziej pożądana forma pośladków.

Kształt ten charakteryzuje się pełnym dnem, zwężającym się ku górze, bliżej talii. Ten rodzaj pośladków ma tendencję do szybszego zaniku tkanki tłuszczowej.

Prawdopodobnie ksiądz w formie serca świadczy o braku estrogenu w organizmie. Albo już napotkałeś ten problem, albo natkniesz się na to później, będąc już dojrzałą kobietą.

Zalecenia dla właścicieli takiego popu są następujące: przejście do właściwego odżywiania, przysiadów i pilates.

Trójkątny kształt

4) .jpg

Tak zwana trójkątna postać wskazuje również na niedobór estrogenu w organizmie. Ta forma jest powszechna, głównie wśród starszych kobiet, które nie mają estrogenu.

Zdaniem ekspertów brak tego hormonu u kobiet powoduje bezsenność, drażliwość, nerwowość, zmniejszenie libido, utratę siły i brak energii.

Zalecenia będą następujące: wprowadzenie większej ilości warzyw i owoców do diety oraz zaprzestanie stosowania leków hormonalnych po konsultacji ze specjalistą.

Zalecane jest również wykonywanie ćwiczeń zwiększających masę mięśniową w dolnej części pośladków.

Ссылка на основную публикацию
2019