Najlepsze z najpiękniejszych żon i przyjaciół rosyjskich piłkarzy Mistrzostwa Świata 2023: zdjęcie

Top самых красивых жён и подруг российских футболистов ЧМ 2023: фото

Za plecami odnoszącego sukcesy mężczyzny zawsze jest kobieta. Ta prosta prawda dotyczy każdej dziedziny działalności, czy to biznesu, show biznesu czy sportu.


Nie można nie zgodzić się z tym, że reprezentacja Rosji w piłce nożnej wykonała więcej niż gol na tym Pucharze Świata. Ich żony mogą być prawnie dumne z takich mężów.

Czytaj także: 10 rzeczy, których nie możesz zrobić ze swoją obrączką ślubną


Przedstawiamy 16 najgorętszych żon zawodników reprezentacji Rosji:


Żony piłkarzy reprezentacji Rosji

Igor Akinfiejew i żona Ekaterina Gerun (Akinfeeva)

1) .jpg

Niekwestionowany bramkarz i w niepełnym wymiarze czasu kapitan reprezentacji Rosji jest żoną pięknego modelu z Kijowa Kate Gerun.

Para jest szczęśliwa w małżeństwie i wychowuje dwoje dzieci: syna Daniela i córkę Evangelinę.

2) .jpg

Jak sama przyznaje Catherine, przyszły małżonek podporządkował jej powagę, odpowiedzialny stosunek do życia i uważności.

Artem i Cristina Dzyuba

3) .jpg

Wraz z przyszłą żoną, młody i obiecujący piłkarz spotkał się w 2012 roku. Christina była studentką czwartego roku.

4) .jpeg

Miesiąc po spotkaniu para rozegrała wesele, dziś para Dziuba przywołuje swojego syna Nikitę i obaj wydają się absolutnie szczęśliwi w małżeństwie, pomimo wielu plotek o zdradzie słynnego małżonka.

Alan i Zarema Dzagoeva

5) .jpg

Małżonka Alana Dzagajewa Zaremy pochodzi z Władykaukazu. Po ukończeniu szkoły dziewczyna przeprowadziła się do Moskwy, gdzie spotkała gwiazdę futbolu.

6) .jpg

Zarema jest bardzo utalentowana, występuje w moskiewskim zespole Osetyjskiego tańca Alania. Para ma córkę i syna.

Czytaj także: 8 nie są najpiękniejszymi piłkarzami Mistrzostw Świata 2023 i ich uroczymi drugimi połówkami: zdjęciem

Roman i Ramin Zobniny

7) .jpg

Pomimo dość młodego wieku (Roman ma dopiero 24 lata), jest żonaty i ma już syna.

8) .jpg

Jego żona Ramina jest nie tylko piękna, ale także prawdziwie wspiera sławnego małżonka. Dziewczyna jest obecna we wszystkich meczach i jest zagorzałym fanem piłki nożnej swojego męża i zespołu, dla którego gra.

  Rocketplay Casino Review

Alexey Miranchuk i Sonya Alender

9) .jpg

Pomocnik moskiewskiego klubu Lokomotiv i zawodnik reprezentacji Rosji ma tylko 22 lata. Jednak facet ma dziewczynę z wyjątkowymi danymi zewnętrznymi.

10) .jpg

Sonya Alender jest aktywną kibicówką swojego gwiazdora i jest obecna przy każdym meczu.

Denis Cheryshev i Kristina Kobe

11) .jpg

Na Mistrzostwach Świata w 2023 roku Denis Cheryshev strzelił aż 4 gole i został jednym z najlepszych napastników turnieju.

Poradził sobie z serią obrażeń, pokazując świetny wynik. Po świetnym pojedynku z drużyną Arabii Saudyjskiej, Denis z przekonaniem stwierdził, że za swoje zwycięstwa powinien podziękować rodzinie, trenerowi i jego dziewczynie, Christinie, która jest jego prawdziwym wsparciem i wsparciem.

12) .jpg

Przy okazji, Christina, w przeciwieństwie do wielu żon i dziewczynek piłkarzy, nie jest modelem. Ukończyła studia za granicą i pracuje jako prawnik.

Yuri i Inna Zhirkovy

13) .jpg

Yuri i Inna Zhirkovy to być może najbardziej znana para rosyjskiego świata futbolu.

Młodzi ludzie spotkali się w 2007 roku, a rok później pobrali się. Dziś para Zhirkovy wychowuje troje dzieci: dwóch synów Dymitra i Daniela oraz córkę Milan.

Inna jest prawdziwą pięknością, ale są tacy, którzy obwiniają ją za bycie ograniczoną i niewystarczająco sprytną. W 2012 roku Inna zdobyła tytuł Pani Rosji.

14) .jpg

Musiała jednak porzucić cenną koronę, po tym jak słynny wywiad pojawił się w Internecie i telewizji, gdzie Inna nie mogła odpowiedzieć na najbardziej podstawowe pytania. Potem dziewczyna została zaatakowana przez lawinę krytyki.

Żony piłkarzy rosyjskiej drużyny 2023

Aleksander i Weronika Erokhiny

15) .jpg

Żona rosyjskiego pomocnika Weroniki, oprócz tego, że jest pięknością, jest także kandydatem na mistrza sportu w tańcach towarzyskich. Ponadto z wykształcenia jest specjalistką ds. Marketingu.

Jednak ze względu na rodzinę dziewczyna musiała zrezygnować z kariery. Towarzyszy swojemu słynnemu małżonkowi we wszystkich meczach i podróżuje z nim stale.

16) .jpg

Para przywołuje syna Fedora, a sama Weronika na tym mistrzostwie została nazwana najpiękniejszą żoną wśród rosyjskich graczy.

  Naija bet in Nigeria

Fedor i Anastasia Kudryashovy

17) .jpg

Żona obrońcy reprezentacji Rosji Fedorova Kudryasheva Anastasia również sportowych. Świadczy o tym dziewczyna Instagram, którą prowadzi bardzo aktywnie.

Wiadomo, że dwoje dzieci jest córką Mediolanu i syna Nikity.

18) .jpg

Zagraniczne media nazywają Anastasię jedną z najbardziej atrakcyjnych żon piłkarzy Mistrzostw Świata w 2023 roku.

Sergei i Natalia Ignashevich

19) .jpg

Jeden z najstarszych zawodników reprezentacji Rosji, Siergiej Ignashevich, bez przesady, jest bardzo atrakcyjną żoną. Piękna blondynka wspiera swojego sławnego męża we wszystkim, w tym z oczywistą przyjemnością odwiedza niemal wszystkie mecze.

Para dużo podróżuje.

20) .jpg

Gdy tylko mają wolny czas w obozie futbolowym, natychmiast wybierają nowy kraj i wyruszają w ekscytującą podróż.

Nawiasem mówiąc, czterech Ignashevich ma troje dzieci i szczęśliwe małżeństwo bez żadnych zastrzeżeń.

Aleksander i Julia Samedow

21) .jpg

Nie często można zobaczyć Samed Samedov na imprezach towarzyskich. Jednak, z dala od błysków aparatu fotograficznego, małżonkowie lubią się bawić.

22) .jpg

Napastnik reprezentacji Rosji Alexander Samedov i piękna blondynka Julia pobrali się w 2008 roku. Wychowują dwoje dzieci i, najwyraźniej, są absolutnie szczęśliwi w małżeństwie.

Yuri i Alexandra Gazinskie

23) .jpg

To Yuri Gazinsky zdobył pierwszą bramkę na Mistrzostwach Świata. Stało się to w dwunastej minucie meczu z drużyną Arabii Saudyjskiej.

Szczególnie szczęśliwy dla piłkarza, jego żony. Według samej Alexandra, nie mogła powstrzymać łez radości i jest bardzo dumna z tego, że pierwsza piłka została zdobyta przez jej męża.

24) .jpg

Nawiasem mówiąc, para wzięła ślub w 2015 roku, aw 2016 roku piękna żona dała Yuri córce. W przeciwieństwie do większości żon piłkarek, Alexandra nie pracuje jako modelka ani jako projektantka mody, ale jest stylistką przekazu..

Dziewczyna wybiera bohaterki transferu odpowiednich zdjęć, dzięki czemu są piękne i stylowe.

Przyjaciele piłkarzy

Fedor Smolov i jego dziewczyna Julia Levchenko

26) .jpg

Piękna Yulia, rosyjski napastnik Rosyjski piłkarz Fiodor Smołowa jest często porównywany do dawnych pasji piłkarza, słynnego prezentera telewizyjnego, byłej Miss Rosji Wiktorii Lopyrevy i innego modelu Mirandy Shelia..

  Top der schönsten Frauen und Freundinnen der russischen Fußballer World Cup 2023: Foto

27) .jpg

I choć w zewnętrznym wyglądzie dziewcząt niewiele jest wspólnego, są zjednoczeni przez jedną piłkę nożną. Victoria Lopyreva została ambasadorem Pucharu Świata w Rosji, a Julia jest po prostu ostatnią wybraną jedną z najlepszych zawodniczek rosyjskiej drużyny.

Alexander Golovin i jego dziewczyna Angelina

28) .jpg

Dziewczyna 22-letniego Alexandra Golovina Angeliny towarzyszy ukochanemu prawie we wszystkich meczach.

29) .jpg

Piękna Angelina była wielokrotnie widywana na trybunach, jako jedna z najbardziej aktywnych cheerleaderek.

Vladimir i Kira Gabulovy

30) .jpg

Bramkarz belgijskiego FC Brugia Vladimir Gabulov i jego żona, piękny Cyrus, od 2002 roku. Para wychowuje dwoje dzieci.

Czytaj także: 10 najbardziej szalonych rekordów na Mistrzostwach Świata FIFA w 2023 roku

32) .jpg

Igor i Ekaterina Smolnikovs

33) .jpg

Żona obrońcy St. Petersburga Zenit i rosyjska reprezentantka Igora Smolnikov Catherine jest nie tylko piękna, ale także dobra dziewczyna.

34) .jpg

Wraz z żoną innego piłkarza Olega Shatova, Victoria, jakiś czas temu uruchomił projekt, który pomaga ludziom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej w walce o swoje zdrowie.