5 ważnych oznak sukcesu i sukcesu w ręce: czy je masz? | jocelynkelley.com

5 ważnych oznak sukcesu i sukcesu w ręce: czy je masz?

5 важных знаков удачи и успешности у вас на ладони: а у вас они есть?

Czy chciałbyś poznać swoje przeznaczenie, patrząc na dłoń i badając jego cechy? Sugerujemy, aby znaleźć na nim specjalne znaki, które pokazują, że jesteś szczęściarzem i powodzeniem!

Chiromancja - nauka zgadywania na ramieniu, sięgająca odległej przeszłości.

Uważa się, że ten system wiedzy powstał gdzieś na Półwyspie Arabskim, a później rozprzestrzenił się na Indie i Chiny.

Czytaj także: Szybkie wróżenie z miłości: zadaj pytanie i uzyskaj szybką odpowiedź z kart tarota!


Obecnie każdy może nauczyć się sztuki wróżenia za pomocą rąk. Niektóre sekrety chiromancji
dowiesz się już teraz!


Te znaki na twoich dłoniach mówią, że w życiu odniesiesz sukces, jesteś bogaty i być może sławny.

Jeśli nie masz żadnego z tych znaków, nie martw się! Doświadczony palmista z pewnością znajdzie ciebie i innych znaki sukcesu i sukcesu, ponieważ nie ma żadnych całkowitych przegranych na świecie.

Wróżby ręcznie: znaczenie linii

1) Znak Ryb

Ten znak znajduje się w dolnej części dłoni i tworzy z linii życia mały owal. Jeśli masz taki znak, najprawdopodobniej, osoba odnosząca sukcesy i szlachetna. Wierzycie w Boga i jesteście gotowi podzielić się z bliźnim tym, co macie.

Istnieje również opinia, że ​​tacy ludzie boją się wody, ponieważ czują, że woda może im zaszkodzić. Ale bądź pewien: jeśli pewnego dnia nagle zatoniesz, zostaniesz uratowany, ponieważ szczęście jest po twojej stronie! Również znak wskazuje, że często masz problemy z nosem.

Istnieją dwa rodzaje tego znaku: Małe ryby i duża ryba. Big Fish to znak szczęścia. I nie ma znaczenia, w której dłoni ją znajdziesz - w prawo lub w lewo.

palm-signs1.jpg

Ryc. 1 znak ryby

Im lepiej uformują znak Ryb, tym lepiej. Wyraźnie oznaczony znak wskazuje, że osoba planeta Jowisz jest silna w horoskopie. Osoba jest bardziej skłonna do wykształcenia, sukcesu w pieniądzach, rodzaju, a nawet w stanie zajmować wysoką pozycję w życiu.

Czytaj także: Przewidywanie testu: wybierz konstelację i dowiedz się, co przygotowała dla ciebie przyszłość!

Dla kobiety, która nie stara się szczególnie o karierę, posiadanie takiego znaku na dłoniach jest znakiem dla niej mąż odniesie sukces. Jest to szczególnie widoczne w tych kobietach, które mają znak Ryb na swojej prawej ręce, ponieważ to prawe ramię kobiet "odpowiada" za sukcesy męża (zgodnie z indyjską tradycją chiromancji).

Również znak, że kobieta ma taki znak, jest jej znakiem życzenia się spełnią łatwo. A jeśli mocno będzie chciała mieć dzieci, na pewno ją będą mieć.

palm-signs2.jpg

Uwaga, proszę! Jeśli ryba nie jest kompletna, to znaczy Nie ma zamkniętego owalu, a linia życia na końcu wydaje się bifurkować, ten znak jest nazywany Ogon ryby. On nie ma tyle szczęścia, co Fish. Jednak daje moc linii życia, ale wskazuje na jakąś dziedziczną chorobę.

palm-signs3.jpg

Ryc. 2 Fish Tail Mark

Linie na dłoni: wartości ze zdjęcia

2) Oznacz flagę

Jeśli pionowa linia biegnąca od linii głowy lub linii życia idzie w kierunku wzgórze Jowisza (znajduje się pod palcem wskazującym) i kończy się małym kwadratem - to bardzo dobry znak. Wygląda jak flaga, stąd nazwa.

Znak Flaga wskazuje na szczęśliwą starość, a także często znajduje się u pisarzy.

palm-signs4.jpg

Ryc. 3 Zarejestruj flagę


3) Znak swastyki

Znak Swastyki jest bardzo starym symbolem, który można znaleźć u różnych ludów. W starożytności miało to pozytywne znaczenie. W XX wieku, ze względu na związek z faszyzmem, znak zyskał negatywne znaczenie, ale w chiromancie, aby zobaczyć taki znak na dłoni nadal jest uważany za wielkie dobrodziejstwo!

Osoba, która ma ten znak, zwykle ma dobrobyt, jest dobrze rozwinięta duchowo i może osiągnąć sukces w działalności naukowej. Jeśli ten znak znajduje się na wzgórzu Jowisza (pod palcem wskazującym) - jest bardzo prawdopodobne, że przed tobą - mistrz duchowy lub osoba dążąca do duchowej wiedzy.

palm-signs5.jpg

Ryc. 4 Odznaka swastyki

Jeśli swastyka znajduje się na wzgórzu Wenus (pod kciukiem - patrz ryc. 4), osoba ta otrzyma dochód z ziemi, a część dochodu zostanie przekazana na cele charytatywne.

palm-signs6.jpg

4) Znak lotosu

Jeśli na końcu linii serca jest trójkąt, oznacza to, że jesteś właścicielem znaku Lotus. Wskazuje mądrego i wykształconego człowieka, a także mówi o wysokim duchowym rozwoju. Znak ten podkreśla osobę z tłumu, ponieważ jest bardzo rzadka.

palm-signs7.jpg

Ryc. 5 Znak lotosu

5) Podpisz dom

W tradycji indyjskiej taki znak - kwadrat z trójkątem z góry - jest nazywany znakiem świątyni (loży). Najczęściej występuje na wzgórzu Jowisza (pod palcem wskazującym), ale ogólnie on jest bardzo rzadki.

PROSZĘ ZADZWOŃĆ TEST: Dowiedz się, kiedy spotkasz swoją bratnią duszę!

Ten znak na ręce wskazuje na bogatą i wpływową osobę, która zajmuje określoną pozycję, wysoka pozycja. Często taki znak występuje u przedstawicieli rodzin królewskich, proroków, świętych lub ludzi sukcesu w życiu i biznesie itp.

Wielcy reformatorzy i znane postaci społeczne miały taki znak na swoich dłoniach. Oprócz popularności i sławy znak przyciąga także duże korzyści materialne.

palm-signs8.jpg

Ryc. 6 Zarejestruj dom


6) Linia przeznaczenia

Linia ta przechodzi w środku dłoni i przecina inne główne linie. Jeśli zaczyna się od samego nadgarstka i przechodzi do palców bez żadnych pęknięć, daje to wskazówkę dobra kondycja finansowa i sukces w sprawach pieniężnych. Taka osoba nigdy nie będzie miała większych problemów z pieniędzmi.

palm-signs9.jpg

Jeśli linia Przeznaczenia podwójne, wtedy osoba może otrzymywać dochód z kilku źródeł!

palm-signs10.jpg

vkontakte.png

Ссылка на основную публикацию
2019