Bliźniaki Horoskop

GeminiBliźniaki to powietrze i niejednoznaczność, niepewność i nietrwałość, zmysłowość i nerwowość. Są zbyt odosobnieni od ziemskich bytovuhi, a “podła proza”, w tym żywność dla nich, zwykle nie jest przedmiotem zainteresowania. Oczywiście, lubią jeść pysznie, ale nie myślą o zrobieniu czegoś za to. Zwykle obok Bliźniąt znajduje się wiarygodny znak naziemny lub wodny, który będzie wymagał od żywienia samych pytań (po prostu nie ma wyboru).

Sandwich в кафеWiele Gemini nie lubią i nie wiedzą, jak gotować, nie wiedzą, jak wybrać jedzenie. Często jedzą i piją w drodze, w ulicznych kawiarenkach, zwracając uwagę nie na smak jedzenia, ale na sytość, którą daje. I z pewnością żaden bliźniak nie przeczyta listy składników na produktach. Przygotuj kolację dla przedstawicieli tego znaku, po prostu idź do sklepu, kup coś, do czego wpada oko, i rozgrzej w domu w kuchence mikrofalowej, zalej wrzącą wodą, ugotuj lub usmaż. Gotowanie zupy jest poważnym osiągnięciem dla Gemini, a domowe ravioli i serniki są ogólnie rzecz biorąc.

W młodości Bliźniaczych ten odrażający stosunek do odżywiania odchodzi, ponieważ z natury nie są podatni na nadwagę. Zajęcie sztuki lub sportu pomaga utrzymać ciało w dobrej kondycji. Ale z wiekiem nieuważny stosunek do tego, co wchodzi w ciało, może prowadzić do niepożądanych konsekwencji, więc im wcześniej Bliźniacy myślą o zdrowym odżywianiu, tym lepiej: pomoże im zachować łatwość i aktywność aż do starości.

porcja шоколадного тортаCzęsto Gemini żyje pod hasłem: wszystko lub nic. Lub świąteczne wakacje z restauracjami, barami i przysmakami z najlepszego supermarketu lub ostre przejście do wegetarianizmu, diety i głodu. Według statystyk wśród osób z anoreksją najbardziej urodzonych pod tym znakiem. Wiele Bliźni przejmuje problemy związane z słodyczami (lub podsycaniem wina) w życiu osobistym, rekompensując ten brak pozytywnych emocji, a następnie wyrzucając sobie za słabości. Przedstawiciele tego znaku powinni wiedzieć o tej podstępnej własności swojej psyche, aw razie kłopotów trzymać się z daleka od kuszącej żywności i alkoholu – to nie rozwiąże problemu, ale doda nowe.

seryBliźnięta są zwykle towarzyskie, a życie społeczne jest dla nich bardzo ważne. Lubią znajdować się w centrum uwagi, szokować, wywoływać podziw i zaskoczenie. A ponieważ rodzinne wakacje, przyjacielskie przyjęcia, uroczyste przyjęcia i inne wydarzenia nie mogą obyć się bez jedzenia, Gemini może sprytnie wykorzystać tę dziedzinę życia, aby zwrócić na siebie uwagę. Osoby urodzone pod tym znakiem mogą łatwo zobaczyć specjaliści od win, koktajli, serów, owoców morza i innych przysmaków.

Japoński закускаNawet bez wchodzenia w subtelności gotowania, Gemini może gotować pyszne potrawy, opierając się tylko na intuicji i poczuciu piękna. Krótko czytając opis niektórych egzotycznych potraw, Gemini przygotuje obiad w stylu japońskim, indyjskim, brazylijskim lub włoskim. Subtelnie wyczuwają niuanse i mogą stworzyć romantyczną lub biznesową atmosferę przy stole dzięki szczegółom serwowania. Nawet prosta kolacja w towarzystwie ucznia staje się jaśniejsza i smaczniejsza, jeśli powierzacie Bliźniakom serwowanie i dekorowanie stołu. (Będą odmawiać przygotowania głównych dań.)

sałataSzczególnie przydatna jest łatwość Gemini przy przygotowywaniu sałatek. Postępuj zgodnie z recepturą podczas przygotowywania sałatki – jest to szczyt absurdu dla tego znaku powietrza. Bliźniacy będą działać zgodnie z sytuacją i nastrojem, a efektem będzie znacznie ciekawsze “Mimosas” lub “Gniazda głuszca”. Powtarzajcie swoje wyczyny w ich codziennym życiu Bliźniaki są mało prawdopodobne, więc nie powinni odmawiać jedzenia, nie wiadomo kiedy nadarzy się taka okazja.

Z tego samego powodu przedstawiciele tego znaku mogą stać się wspaniałymi barmanami i baristami. Ich nienaganny gust, chęć eksperymentowania i brak stereotypów pomagają wynaleźć ciekawe przepisy na napoje lepsze niż specjalne kursy dla barmanów. Bliźniaki nie myślą, co się stanie, jeśli dodasz czosnek do kawy lub zmiksujesz Puer i Oolong, ale po prostu wymieszaj. Jeśli okazało się to bez smaku – zapomnij o tym, a jeśli jest pyszne – chwalcie mnie!

jagodyDelikatny i wrażliwy system nerwowy Gemini potrzebuje wsparcia, ale nie w postaci czekolady, ale w postaci świeżych warzyw i owoców bogatych w witaminy i minerały. Lato i jesień Gemini jest niezbędne, aby zmusić się do wejścia na rynek i kupowania lokalnych produktów: truskawek, truskawek, porzeczek, jagód, śliwek, jabłek, gruszek, rzodkiewki, ogórków, marchwi, dyń, różnych warzyw. To wzmocni odporność i zgromadzi witaminy i inne przydatne substancje na zimę, kiedy wybór żywności będzie ograniczony. W zimie Gemini powinni zwracać uwagę na wszystkie rodzaje kapusty: biała kapusta, brokuły, brukselka, kalarepa.

Czerwony рыба с капустойMięso nie jest produktem pierwszej potrzeby dla Bliźniąt (być może dlatego, że nie wiedzą, co z tym zrobić). O wiele chętniej będą jeść kiełbasy lub gotowe wędzone przysmaki. Dla tych, którzy już są zaniepokojeni zdrowego odżywiania, idealnym źródłem białka mogą być ryby, owoce morza lub produkty sojowe.

Aby zharmonizować się z otaczającym światem, znak ten potrzebuje uspokajających napojów: herbaty z miętą i innych ziół, aromatycznej czerwonej herbaty, kakao, grzanego wina. Napoje kawowe i energetyczne mogą być bardzo niepokojące. Bliźnięta powinny z reguły mieć zawsze pod ręką jabłka, banany, suszone owoce, orzechy i herbatę w termosie lub butelce przefiltrowanej wody. Jest to zdrowy substytut fast foodów, gdy potrzebujesz przekąski w podróży. Bez względu na to, jak Gemini zaprzeczył swojej zależności od jedzenia, jest i jest wystarczająco silny. Bliźnięta, nie mniej niż inne znaki zodiaku, powinny zwrócić uwagę na to, że kiedy jedzą i piją.