Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku | jocelynkelley.com

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku

Najbardziej опасные знаки зодиака

Wiele mówi się o typowych cechach znaków zodiaku.


Czas jednak porozmawiać o prawdziwych statystykach. Aby zademonstrować kryminalne skłonności, FBI podzieliło urodziny seryjnych morderców.

Czytaj także: Najgorsze cechy znaków zodiaku


Zgodnie z wynikami ich badań, niektóre oznaki zodiaku są bardziej skłonne do pewnych typów
przestępstwa.


Jakie znaki zodiaku najczęściej popełniają przestępstwa??

Przypomnij sobie, że wszystkie znaki zodiaku można podzielić na cztery elementy:


Powietrze - Wodnik, Bliźnięta i Waga

Woda - Rak, Ryby i Skorpion

Ogień - Baran, Lew i Strzelec

Ziemia - Koziorożec, Byk i Panna

Przestępcy na znakach zodiaku

zodiac-13.jpg

Ze wszystkich znaki ognia, Wśród Sagittarian przede wszystkim przestępcy i ich najtrudniejsi do aresztowania. Barany są zwykle uzbrojone po zęby, ale Lwy są bardzo niebezpieczne.

Jeśli chodzi o znaki lotnicze, Większość zbrodni jest popełniana przez Wagę i zazwyczaj są one dobrze uzbrojone i niebezpieczne. Z drugiej strony, Bliźnięta najczęściej chwyta się oszustwa, a wodnicy najczęściej popełniają zbrodnie.

Od znaki ziemi, Taurus jest najbardziej temperamentny i ryzykowny. Virgos są zwykle uzbrojeni, a Capricorns są najbardziej zróżnicowanymi przestępcami.

Zaskakująco, wśród znaków wodnych a wśród rarytasów znaleziono największą liczbę przestępców spośród wszystkich znaków zodiaku i są one bardzo okrutne. Ryby i Skorpiony mają niekontrolowany temperament.

Tak, jak umieścić znaki zodiaku w rankingu najbardziej niebezpiecznych przestępców?

12. Bliźnięta

zodiac-3.jpg

Pomimo faktu, że wiele złych rzeczy można usłyszeć o Gemini, są najmniej niebezpiecznym znakiem zodiaku! Wśród Bliźniąt rzadko zdarzają się tacy, których ręce są we krwi, ponieważ postrzegają innych nie tak poważnie, aby ich zranić lub zabić. Największą szkodą, jaką mogą wyrządzić, jest zmiażdżenie osoby przez ich paplaninę.

11. Wodnik

zodiac-4.jpg

Aquarius troszczy się o sprawiedliwość i ma silne ego, które trudno jest zmiażdżyć. Jest to drugi najmniej niebezpieczny znak zodiaku. Być może wynika to z faktu, że są na tyle sprytni, aby nie spotkać się z nimi, lub nie pozostawiają dowodów po zbrodni.

10. Lew

Zodiak-5.jpg

Lwy są naprawdę dużymi foczkami i starają się unikać kłopotów. Według statystyk, jeśli Leo popełnia morderstwo, robi to tylko po to, by przyciągnąć uwagę.

9. Skale

zodiac-opasnii.jpg

Waga jest uważana za dobrą, sprawiedliwą i cierpliwą. Jednak wśród Wagi było więcej przypadków morderstw niż wśród Wodnika i Lwowa. Skale zwykle stają się brutalne, jeśli próbujesz nadużywać ich dobrych intencji.

8. Dziewica

zodiac-6.jpg

Wśród Devów są z reguły psychopaci i bardzo sprytni mordercy. Jednak Virgo częściej ucieka się do oszustw i kradzieży niż do morderstwa.

7. Ryby

zodiac-7.jpg

Jeśli myślisz, że Ryby są urocze, bardzo się mylisz. Wśród najbardziej znanych seryjnych morderców jest wiele Ryb. Biorąc pod uwagę ich skłonność do uzależnienia, Ryby często popełniają nadzwyczajne zabójstwa.

6. Koziorożec

zodiac-8.jpg

Spośród wszystkich znaków zodiaku, Capricorns to przeciętni seryjni mordercy, którzy zabijają najwięcej ludzi. Mimo że przestrzegają zasad i przepisów, okazują najgorszy gniew. Nieczęsto zabijają, ale jeśli tak, trudno je zatrzymać.

5. Baran

Zodiak-11.jpg

Ludzie urodzeni pod znakiem Barana są znani z niekontrolowanej natury. Mogą łatwo wpaść w gniew, ale z reguły szybko się ochładzają. Powinieneś trzymać się z dala od Barana, gdy są wściekli, ale wkrótce zapomną, że byli wściekli.

4. Byk

zodiac-10.jpeg

Gniew Taurusa jest bardzo intensywny. Jednak ten znak zodiaku jest również bardziej skłonny do oszustwa, a nie do morderstwa.

3. Strzelec

zodiac-9.jpg

Strzelec znajduje się na trzeciej pozycji na liście najniebezpieczniejszych znaków zodiaku. Nie są skierowane na drobne przestępstwa, ale na coś bardziej ambitnego, takiego jak masowe morderstwo. Chociaż w większości przypadków Sagittarianie rzadko wyrządzają krzywdę innym. Często popełniają kradzież, ale są bardzo trudne do złapania.

2. Skorpion

zodiac-2.jpg

Ludzie tego znaku to prawdziwi psychopaci. Mogą być sadystyczni i łatwo manipulować innymi. Skorpiony często stają się zawodowymi szpiegami i najemnikami. Większość seryjnych morderców urodziło się w listopadzie.

1. Rak

zodiac-12.jpg

Wierzchołek listy najniebezpieczniejszych znaków zodiaku Raki. Większość ludzi tego znaku zabija innych przed zazdrością, zazdrością lub emocjonalną niestabilnością. Zabijają ze szczególną pasją i pozostawiają wyraźne ślady na ciele ofiary.

vkontakte.png

Ссылка на основную публикацию
2019