Główne wampiry pośród znaków zodiaku lub kogo i jak piją twoją krew

Główny ВАМПИРЫ среди знаков Зодиака или кто и как пьет вашу кровь

Wampiryzm energetyczny – Rzecz jest już dobrze znana i powszechna, traktować ją sceptycznie. Kto z nas nie czuł działania wampira, który swoim zachowaniem, słowem lub jakimikolwiek działaniami powoduje, że czujemy się przygnębieni i zmęczeni, jakby ktoś wypił od nas całą pozytywną energię.

Nie wszystkie wampiry zachowują się celowo i celowo wysysają z nas krew.

Czytaj także: Najbardziej toksyczni ludzie na znakach zodiaku: kto jest najbardziej niebezpieczny?

Niektórym z nich obca energia jest po prostu niezbędna do doładowania: kiedy ktoś jest zły, są dobrzy, co więcej, sam proces “ssania krwi” następuje nieświadomie, jak gdyby sam w sobie.

Okazuje się, że każdy z znaków zodiaku może stać się rodzajem wampira, ale są oznaki tego najczęściej jedzą energię innych, świadomie lub nieświadomie, powodując u innych ludzi uczucie depresji, zmniejszając poczucie własnej wartości.

Rozumiemy więcej.

Wampiryzm energetyczny i wampiry energetyczne

Wśród wampirów są 4 główne typy:

Żonkile wampirów.
Przeważnie są to ci, którzy urodzili się pod Znakami Ognia: OVNY, LION, SAGITTARIUS.

W tym trio najniebezpieczniejsi, tak zwani “toksyczni” ludzie często są przedstawicielami znaku LOVA. Są w stanie zademonstrować siebie i swoje umiejętności, ale robią to czasami tak natrętnie, że wydaje się, że to nie jest osoba przed tobą BÓG osobiście.

Lwy często próbują udowodnić, że są lepsze od ciebie lub kogokolwiek innego, tym samym udowadniając to tobie. W końcu masz niższość,
zaczynasz doświadczać, cierpieć, twój nastrój się rozpieszcza, a wpadasz w poważny przygnębienie.

vampire8.jpg

vkontakte.png

ARIES i SAGITTARIUS w tym przypadku nie są tak niebezpieczni, ale mimo to czasami mają zdolność wampiryzmu. Na przykład, SAGITTARIES często wyolbrzymiają rzeczywisty stan rzeczy, tworząc nierealistyczny obraz co się dzieje.

Ludzie wokół nich wierzą w bajki i dramatyczne sytuacje, ponieważ problem wydaje się tak poważny! W końcu przekazują swoją cenną energię wampirowi, aby go wspierać i uspokoić, a on z kolei, cicho się raduje, że udało mu się odwrócić cały geniusz!

Czytaj także: Rodzaje wampirów energetycznych i jak obliczyć krwiopijcę według daty urodzenia

Baran ludzie są jak małe wampiry, są zbyt bezpośredni i szczery, i większość innych ludzi jest w stanie wampirów do nich, ponieważ tak wiele energii w pamięci RAM, jest gotów roztrwonić rzeczywiście wolny, to jest bardzo ufny!

Który z nich najłatwiej staje się dawcą? ARIES

Jak uchronić się przed tymi wampirami? Jeśli próbujesz zaatakować narcyz wampira, pomyśl o sobie, a nie o tym. Wampir musi tylko odczuwać twoją uwagę i podziw, aby postawić się ponad tobą. Kiedy zdasz sobie sprawę, że nic nie jest gorsze, a może nawet lepsze, twoja zbroja nie będzie w stanie przebić się przez swój narcyzm.

vampire3.jpg

Jak uchronić się przed wampirem energetycznym?

Kontrolery wampirów
– to, oczywiście, przedstawiciele znaku ziemi: TELTSY, VIRGIN I CAPRICORN. Te znaki kochają kontrolować wszystko i uczyć życie innych. Starają się w każdy możliwy sposób pokazać, jak dobrze żyją.

Zawsze wiedzą lepiej, jak i co robić, aby coś dostać. Oni też nie mają nic przeciwko krytykować innych, niż wywołać silne oburzenie lub spadek samooceny po przeciwnej stronie. To jest ich makijaż. Im bardziej on patrzy w twoje oczy, tym więcej energii od ciebie odsiewa.

Czytaj także: 5 najtrudniejszych znaków zodiaku i złożoność reszty

CAPRICORN. Najbardziej niebezpieczny z trzech. On zawsze wie wszystko i wie, jak radzić sobie lepiej niż inni, rzadko podąża za radą, sam doradza na prawo i lewo, i stara się, aby wszystko poszło tak, jak on uważa za stosowne. W rezultacie inni zaczynają czuć się źle, nerwowo, ich poczucie własnej wartości spada.

VIRGO. Ten wampir jest największym krytykiem całego zodiaku. Lubi krytykować wszystko – od swojego pojawienia się w określonym dniu, do wyboru życiowego. Jeśli działa szczególnie agresywnie, wybiera problemy, które najbardziej zaniepokojony
prawa.

vampire6.jpg

Zamiast pomagać mu w radzeniu sobie z nimi, widzi i krytykuje swoje działania. Często VIRGIN-Vampires są niedbałymi mężami, którzy krytykują swoje biedne żony, obniżając ich samoocenę przed minimalna wysokość. Żony często krytykują mężów, ale w tym przypadku nie wszyscy mężowie są podatni na wampiryzm i cierpią w tym względzie.

TELTSY. Przedstawiciele tych znaków mogą mieć wszystkie powyższe cechy, ale nie są one zbyt niebezpieczne w porównaniu z poprzednimi znakami.

Który z nich najłatwiej staje się dawcą? TAURUS.

Czytaj także: Główni DAWCY wśród znaków zodiaku lub ktokolwiek jest najłatwiejszy do picia krwi

Jak uchronić się przed tymi wampirami? Obok wampirowanie-kontroler jest trudno mieć swoje zdanie i wyrażać je, ponieważ twoje słowa zamieni głuchy, albo jeszcze gorzej – będzie krytykował. Dlatego konieczne jest, aby wykorzystać tę sytuację filozoficznie, nie denerwuj się, nie próbuj zbyt tłum, i po prostu spokojnie znaleźć argumenty, które udowodnić swoje prawo, ze spokojnym umysłem, aby je wyrazić, a następnie udać się na ich drodze i zrobić swój własny sposób. Trzeba uświadomić sobie, że ty też możesz mieć rację, a to, że spoczywa na rogach i nie chce tego przyznać, to jego problem.

vampire4.jpg

Jak rozpoznać wampira energetycznego?

Ofiary wampirów i wampiry-podpalacze.
Są to najniebezpieczniejsze typy wampirów, które grają na twoich uczuciach i twoje szczere intencje, by im pomóc. Zwykle zawierają znaki wodne Zodiaku: CANCER, SCORPIO i FISH.

Wszystkie te znaki mogą być całkiem niebezpieczne, powodują łzę, błagają o ich działania i słowa litości i empatii, chociaż w rzeczywistości wszystko nie tak źle, jak dramatyzują.

Czytaj także: 7 wskazówek, jak pozbyć się wampira energii

Szczególnie różne w tym są RAKIETY i RYBY. Często stają się ludzką “kamizelką” i nieustannie jej używają, rozmawiają o swoich problemach, płaczą z jakiegokolwiek powodu. Po pierwsze, druga strona może to zauważyć blisko serca, wspierać moralnie, pomagać, ale wampiry nigdy nie przestają osiągać i wymagają coraz więcej.

vampire9.jpg

RAKIŚMY są w stanie manipulować uczuciami bliskich, PISCES często się znajdują pomoc psychologiczna
ktoś. Wampiry po prostu płaczą i ponyt.

SCORPIONY w tym sensie różnią się nieco od pozostałych dwóch znaków wodnych. Nie są przyzwyczajeni do marudzenia i wylewania swojej duszy, ale wiedzą, jak inaczej wampirować. Być może ten znak jest inny najbardziej wyrafinowany wampiryzm, ponieważ jest to najlepszy sposób na zabawę z uczuciami innych ludzi. Potrafią maskować się jak wszyscy, mogą zrobić coś złego, mogą wywierać nacisk na chore miejsca i czerpać z tego przyjemność. Najstraszniejsze jest to, że łatwo mogą spowodować osobę wina, a gdzie poczucie winy – niskie poczucie własnej wartości, ból i cierpienie. Człowiek cierpi, a wampir jest szczęśliwy.

Oczywiście nie wszystkie SCORPIONY różnią się takim sadyzmem. Wśród nich więcej jest dobrych, ale jeśli dostaniesz wampira, trzymaj się z dala od niego.

vampire7.jpg

Który z nich najłatwiej staje się dawcą? RYBY. Ten znak zodiaku może z łatwością zmienić się z wampira w dawcę, ponieważ łatwo jest wpływać na czyjeś wpływy. Skorpion i nowotwory są mniej podatne na obrazę, są silniejsze w sensie psychologicznym.

Czytaj także: Główne KRZYWE wśród znaków zodiaku, który jest najlepszy w transformacji i hipokryzji

Jak uchronić się przed tymi wampirami? Nytikov powinien zostać natychmiast zwolniony i nie pozwolić, by wykonali swoją czarną robotę. Możesz znaleźć wymówki, aby nie słuchać ponownie tego samego rekordu. Jeśli czasami im pomożesz, trzymaj się od nich z daleka, nie pozwól im wiedzieć, że zawsze możesz w każdej chwili uciec im na pomoc.

vampire2.jpg

Znaki zodiaku wampirów

Wampiry mowy
odnoszą się przede wszystkim do tych, którzy dużo mówią, a zatem do znaków zodiaku Zodiaka: GEMINI, WAŻE i WODNIK. Ten typ wampira używa słów. Oni mówią dużo, ale słuchaj trochę. A dokładniej, nie muszą nikogo słuchać, ale ważne jest, aby znaleźć uszy.

Jednak wampiry znaków lotniczych zwykle nie reprezentują szczególne niebezpieczeństwo. Ich metody wampiryzmu są łatwe do przecięcia, jeśli oczywiście nie zaczynają używać wampiryzmu innych znaków zodiaku.

Czytaj także: Wampiry energetyczne nie potrzebują kłów do życia

Te wampiry często można znaleźć w sieci społecznościowe. Pod maskami i twarzami innych ludzi dzielnie dzielą się rozmaitymi ostrymi stwierdzeniami, dotykaniem ludzi i wirtualnym ssaniem ich energii. Walka z nimi jest łatwa – zignoruj ​​lub zakazuj. Doskonale wiedzą, jak skrzywdzić osobę słowem, a jednocześnie sprawiają wrażenie, że nie można ich dotknąć.

vampire5.jpg

Tego typu wampiry również mistrzowsko używają kłamstw, aby wyżywić się na czyjąś energię i wykorzystywać ludzi do własnych celów najemników. Szczególnie dobry okazuje się TWINS.

Który z nich najłatwiej staje się dawcą? LIBRACJA. Ten znak zodiaku nie lubi konfliktów w jakiejkolwiek formie, więc jestem gotowy na wszystko, jeśli tylko druga strona nie była urażona lub poczuła się winna. Dają one żyzny grunt dla działalności każdego wampira.

Jak uchronić się przed tymi wampirami? Problem staje się poważny, gdy ciebie po rozmowie z takimi ludźmi nie staje się dobry, czujesz brak energii, zniszczeń i rozczarowania. To oznacza, że ​​wampir działał. Jeśli wampir-gaduła usiadł na uszach, a wszystkie próby, aby wstawić słowo nie jest uwieńczone sukcesem, można bezpiecznie zatrzymać wszelką możliwą komunikację z nim. W sieciach społecznościowych – po prostu zignoruj ​​i nie denerwuj się..

vampire1.jpg