Ruchy oczu powie, czy lubisz tę dziewczynę | jocelynkelley.com

Ruchy oczu powie, czy lubisz tę dziewczynę

Ruch глаз расскажут, нравитесь ли вы девушке

Jeśli mężczyzna próbuje spojrzeć z dziewczyną, najczęściej odwraca wzrok. Ale gdy zorientowałeś się, co oznacza spojrzenie dziewczyny, możesz zdobyć jej uwagę.

I wszystko dlatego sposób, w jaki kobieta odwraca wzrok, może wiele powiedzieć o tym, co czuje. Oto brytyjski autor i instruktor rozwoju osobistego Ali Campbell (Ali Campbell).

Spoglądanie w dół, które zdaje się wędrować po podłodze, oznacza, że ​​kobieta próbuje przetestować swoje wewnętrzne uczucia. To jest ten pogląd, który wskazuje na zainteresowanie kobiet tobą. Bezpośrednie spojrzenie to zdecydowanie wymówka.

Jeśli dziewczyna, która cię przyciąga, patrzy w bok, w prawo lub w lewo, oznacza to, że drzwi są nadal otwarte, a werdykt nie został przyjęty. W przypadku towarzysza spoglądającego na twoją głowę nie oznacza to, że reprezentuje cię razem biegnącego w promieniach zachodzącego słońca. Najprawdopodobniej jej wygląd się odwraca i lepiej zostaw tę dziewczynę i idź dalej.

Nieśmiałe, skromne, skromne spojrzenie - to nie jest oznaką braku akceptacji. Wręcz przeciwnie, dziewczyna prowadzi wewnętrzny dialog i słucha swoich uczuć. To najpewniejsza wiadomość. Innymi słowy, testuje się i doświadcza pewnych emocji, co już jest dobre, wyjaśnia autor..

Jeśli nie zignorujesz dziewczyny i nie będziesz zbyt nieśmiała, by się do niej zbliżyć, ten wygląd stanie się zielonym światłem do zawarcia przyjaźni.

Są inne sygnały, które wskazują, co dziewczyna czuje do tego mężczyzny. Pierwszy jest lokalizacja dominującej ręki, mianowicie prawo, jeśli jest praworęczna, w twoim kierunku jest pozytywnym znakiem. Drugi znak jest, jeśli dziewczyna dotyka jej włosów. Jeśli ona cię trochę bardziej polubi, będzie bawić się czubkami jej włosów, jeśli więcej, może odwrócić włosy w jeden sposób, aby otworzyć jej szyję, ramiona i klatkę piersiową.

Ссылка на основную публикацию
2019