Na Tajwanie chleb jest wytwarzany w postaci arbuza

Kiedy okno ma temperaturę + 30 ° C, bardzo trudno jest zmusić się do zjedzenia śniadania, jeszcze trudniej jest nakarmić dziecko przed ciężkim dniem w szkole. Sieć tajwańskich piekarni "Jimmy’s Bakery »tego lata proponuje rozwiązać problem ze specjalnymi toastami w postaci kwadratowych arbuzów. "Pieczywo arbuzowe" zostało wymyślone przez piekarza Lee Wen-Fa w obliczu tego problemu.

W Los Angeles sprzedaje się czarne lody z węglem drzewnym

Lody o jasnych, opalizujących barwach prawie nie są zaskoczeniem, ale co z czarnymi lodami? Little Damage Ice Cream Shop, który sprzedaje lody w Los Angeles, zaprezentował konsumentom czarny odświeżający smakołyk w czarnym rogu waflowym, który wygląda naprawdę gotycko. Taki niecodzienny deser, który przygotowywany jest przy użyciu węgla drzewnego, zdołał już wywołać prawdziwą sensację na Instagramie.

Grill-press Polaris PGP 0202 – kiedy chcesz pysznego

Grillowane mięso, warzywa i ryby ... hmmm ... Czasami chcesz te cukierki, i wydostać się do natury i gotować na węgiel w życiu metropolii, nie zawsze jest to możliwe. W arsenale urządzeń gospodarstwa domowego Polaris jest wspaniały gadżet, który może rozwiązać ten problem. C Grill Press Polaris PGP 0202 Możesz z łatwością ugotować dowolne danie:

Żywność w zamian za energię kinetyczną

Na ulicach Nowego Jorku pojawiła się niezwykła ciężarówka Synergy, która pozwala zdobyć żywność w zamian za wygenerowaną energię kinetyczną. Aby to zrobić, ludzie muszą odpowiednio skakać lub biegać po specjalnej platformie, w wyniku której ich ruchy są przekształcane w prąd elektryczny. Dzięki temu ludzie mogą "płacić" za swój lunch energią, którą produkują. Takie niezwykłe działanie

W Udmurtii będzie muzeum poświęcone pelmeniom

Od 1 do 10 lutego w Udmurtii odbędzie się czwarty festiwal pod nazwą "Światowy Dzień Pierogów", a w tym roku festiwal po raz pierwszy otworzy swoje podwoje dla muzeum pelmeni. W związku z tym Ministerstwo Polityki Narodowej Republiki Udmurcki zbiera obecnie eksponaty dla muzeum i każdy może dodać do kolekcji. Mogą to być stare przepisy

Francuska cukierniczka przekroczyła makaron i pączki

Trend ostatnich lat to połączenie kilku tradycyjnych potraw w jedną. Francuski cukiernik Francois Payard odważnie połączył nieprzystające: francuski makaron z makaronem i amerykański pączek. Nowy deser wygląda jak pączek, pokryty glazurą i kremowym nadzieniem, ale zamiast smażonego ciasta smażonego na głębokim tłuszczu jego podstawą jest pyszne chrupiące migdałowe ciasteczko. Nowy deser zostanie zaprezentowany we Francji

Awokado pomoże zrównoważyć tło hormonalne

Według amerykańskiego magazynu Nutrition, owoce awokado mają zdolność wpływania na hormonalne tło osoby. Awokado zawiera sterole roślinne - substancje, które mają właściwości antyestrogenne. Blokują receptory estrogenu, zmniejszając w ten sposób poziom estrogenu w komórkach. W rezultacie u kobiet poziom progesteronu może wzrosnąć, a u mężczyzn - testosteron, który ma korzystny wpływ na ogólny stan zdrowia.

Kanapki nazwane przyczyną globalnego ocieplenia na planecie

Według nowego badania przeprowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu w Manchesterze, produkcja kanapek można uznać za jedną z przyczyn globalnego ocieplenia, jak tego typu fast food pozostawia znaczną emisję dwutlenku węgla, zakłócając klimat planety. Podczas testów, specjaliści zbadali cykl życia 40 gatunków zakupione i domowych kanapek, łącznie z produkcją składników, tworząc przekąski, opakowania i późniejsze odpadów.

Adblock
detector