Ojciec i córka zostali właścicielami najszerszych języków świata | jocelynkelley.com

Ojciec i córka zostali właścicielami najszerszych języków świata

Ojcze и дочь стали обладателями самых широких языков в мире
Obejrzyj wideo, Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby przeczytać

Byron Schlenker (Byron Schlenker) i jego córka-dorastający zostały oficjalnie uznane mistrzowie w kategorii "najszerszy język".

W Byron, szerokość języka jest 8,6 centymetra (2 cm szerszy niż iPhone 6) i jego córka Emily, który ma 14 lat, ma język szerokości 7,3 cm a ona jest właścicielem najszerszego języka wśród kobiet.

47-letni Byron odkrył, że jego język jest niesamowicie szeroki, gdy otworzył go w szkolnej bibliotece Księga Rekordów Guinnessa, pomaganie mojej córce w odrabianiu prac domowych.

Kiedy zmierzył swój język, odkrył, że jego szerokość jest prawie 1 cm powyżej szerokości ówczesnego rekordzisty.


Niezwykły rekord

1.jpg

Po tym jak jego język został oficjalnie uznany za najszerszy na świecie, Byron stał się celebrytą w swoim rodzinnym mieście Syracuse, NY.

Zobacz także: Rekordy ślubne Księgi Guinnessa

2.jpg

Z kolei Emily stwierdziła, że ​​nie interesowała się rekordami świata, ale gdy dla dobra zainteresowania rodzina zdecydowała się zmierzyć jej język, był szerszy niż język kobiety, która była wtedy właścicielem płyty.

Czytaj także: 10 zapisów, których nikt nie chce pobić

3.jpg

Mówi to żona Byrona, Vicki (Vicki) przyjaciele często żartują o języku Byrona i ich życiu rodzinnym, ale nie poddaje się insynuacji.

Ona mówi: "Staramy się być porządnymi ludźmi. Mamy dużą rodzinę z trzema dziewczynami, więc po prostu chichoczymy na tę całą historię".

Ссылка на основную публикацию
2019