Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących | jocelynkelley.com

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących

Top дорогих и бесполезных вещей для миллионеров-шопоголиков

Każda osoba, która przynajmniej na ułamek narażone na zjawisko shopogolizm (tzw magazinomaniya lub nieodparty pociąg do zakupu), nie raz zdobył coś absolutnie bezużytecznego w swoim życiu. Jeśli nie zagłębisz się w głąb psychiki, wyjaśnienie takich zakupów jest dość proste - zostały wykonane pod wpływem ulotnego pragnienia zakupu tego najbardziej bezużytecznego figovinu.

Jednak nawet jeśli nie jesteś zakupoholiczką, wyznaj - w końcu to było? To było tak, że wróciłeś z podróży na zakupy, aw torbie z niezbędnymi rzeczami leżała niektóre absolutnie niepotrzebne są bzdury, czasem tanie, a czasem niezbyt. A teraz spójrz na to i zadaj sobie sakramentalne pytanie: DLACZEGO?! Dlaczego kupiłem te śmieci?! Pytanie pozostaje bez odpowiedzi, a to bardzo śmieci - bez zastosowania.

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Ale wyobraź sobie przez chwilę, że jesteś milionerem! Na co wydałbyś swoje miliony? Na jachtach, samochodach, domach, ozdobach? Tak, możesz wtedy kupić sobie prawie wszystko, co chcesz. Ale jesteś pewien, że wśród zakupów nie byłoby miejsca dla osławionego "Lerunda", "Gizmos" i "Figovinam"? Nie można tego zagwarantować, zwłaszcza, że ​​rynek przygotował już dla "biednych" milionerów cały samochód i mały wózek takich bezużytecznych rzeczy.

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Zwracamy uwagę na listę najgłupszych i bezużytecznych towarów, na które może sobie pozwolić tylko bardzo zamożna osoba. Było ich aż 30, ale to nie znaczy, że lista jest wyczerpana.

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Ponadto, dlaczego zwykły milioner nie może sobie pozwolić na zamienniki złota lub ekskluzywny papier toaletowy? Pytanie "DLACZEGO?!" przyjdzie później ... Lub w ogóle nie przyjdzie! Więc ty - milioner-kupiec, który wrócił do domu z zakupów i znalazł w bagażniku swojego eleganckiego samochodu następujące rzeczy.

Contents

Bezużyteczne rzeczy nr 1: przystanek drzwi z betonu za 3500 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której takie rzeczy mogą być potrzebne. Jednak ... Być może przyjmujesz gości w swojej wiejskiej rezydencji, a ty chcesz, żeby drzwi frontowe tego dnia były otwarte. To nie jest dobre dla milionera, aby podeprzeć go cegłą lub kamieniem! A potem przyszedł na pomoc uczynnych producentów, kto tu wyprodukował, jest tak ciężkim figovinu za trzy i pół kawałka dolarów. I na pierwszy rzut oka ten przystanek wygląda na zupełnie bezużyteczną stratę pieniędzy. I próbujesz to podnieść! Czy to trudne? W tym przypadku przyjmiemy, że pieniądze zostały zainwestowane w nieruchomości!

Bezużyteczna rzecz numer 2: nóż biurowy za 95 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Trudno przecenić użyteczność zwykłego noża pisarskiego. Powiedzmy, że zdecydowałeś się zastąpić wszystkie przewody w domu - klerykalny nóż doskonale pomoże ci uporać się z izolacją. A jeśli ty - milioner-zakupoholiczka, który postanowił zmienić własną instalację w swoim własnym domu? Brzmi jak fantazja. Nóż urzędniczy za 95 dolców - to nie fikcja? Przecież przychodzi mu na myśl tylko milioner, który robi naprawę własnymi rękami, by kupić to cudowne narzędzie z ostrzami, które się zrywają, gdy się zużywają.

Bezużyteczne rzeczy nr 3: makaron instant za 43 dolary

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Kolejny produkt jest tworzony bezpośrednio dla milionerów, którzy za pomocą noża biurowego wysyłają drut w domu własnymi rękami za 95 USD. Wyobraź sobie: praca się gotuje, ale czas na lunch, milioner naciska na przystanek za 3500 USD, siada na nim, i wychodzi z kluski ... nie, nie doshirak - to jest milioner! Makaron za 43 dolary w szklance, ozdobiony ręcznie wykonaną złotą folią. Zestaw zawiera widelec i małą serwetkę z obrusem. Smaki bon, drodzy milionerzy - gościnni pracownicy!

Rzecz bezużyteczna numer 4: papier toaletowy za 20 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Nie masz dość "regale" swój piąty punkt z taniego papieru toaletowego? Tak, nie jesteś milionerem, ale możesz sobie pozwolić na zakup luksusowego papieru toaletowego za 20 dolców, blisko z nią w toalecie i ciesz się życiem! Niech chociaż twoje miejsce zasmakuje, że tak powiem, mądre życie. Mówisz, bezużyteczne? Następnie pamiętaj, ile czasu straciłeś wybierając szczotkę toaletową do koloru płytek! Dlaczego nie wybrać papieru podobnego schematu kolorów, tym bardziej, że teraz nie jest to problemem.

Bezużyteczna rzecz numer 5: kulka lodowa na drinki za 40 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Kostki lodu z lodówki - to jest dla tych, którzy nic nie rozumieją w odpadkach z kiełbasy. Prawdziwy milioner-shopaholic nie wypełni pleśni wodą pitną i zaczeka, aż zamarzną. Zamówi za 40 dolców za sztukę ręcznie rzeźbione kulki lodowe z najbardziej prawdziwego lodowca z kanadyjskich gór. I nie ma znaczenia, że ​​z powodu tego rodzaju odbić w górach kanadyjskich, wkrótce nie będzie lodu - nadal jest Elbrus. Everest, w końcu! Kosztować będzie oczywiście drożej, ale przecież koniak tacy ludzie nie piją za 400 rubli.

Bezużyteczne rzeczy nr 6: pozłacany plecak za 1650 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Milionerzy to także ludzie. A ci ludzie to urodzone dzieci, które następnie chodzą do szkoły. Te szkoły jednak nie są całkiem zwyczajne, ale przecież dzieci nie są proste - dzieci milionerów. A niespokojne dzieci milionerów po prostu mają status złotych plecaków. Dopiero tutaj jest to nieszczęście - nie pozwolić dziecku dziecka z takim plecakiem! Nie wymyślaj tego samego dla torby, chociaż złotej, jakiegoś skomplikowanego systemu alarmowego, mimo wszystko. I, okej, niech plecak leży gdzieś w spiżarni, obok kupy bezużytecznych, ale strasznie drogich bzdur.

Bezużyteczne rzeczy nr 7: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth za 50 000 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Jesteś milionerem. Który telefon kupujesz sam? Vertu Diamond? Lub Vertu Cobra? A może Diamond Smart Crypto? Panie, jak trudno jest wybrać spośród tej obfitości inkrustowanych diamentów i złotych monogramów najbardziej odpowiedni telefon! Ale w końcu będzie musiał zadzwonić jeszcze raz ... Przynajmniej z zestawem słuchawkowym Bluetooth nie trzeba się zastanawiać. Oto prosty zestaw słuchawkowy, zwykłe diamenty. I co najważniejsze, całkiem niedrogie - tylko 50 sztuk dolców! I jak sobie radziłeś bez tego wcześniej??

Bezużyteczna rzecz numer 8: złote zszywki do zszywacza za 175 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Jeśli jesteś bogaty ... Jeśli tylko jesteś naprawdę bogaty, to ... dlaczego nie? Złote zszywki do zszywacza za 175 dolarów to coś, czego nie miałeś. Ponadto producent nie nalega, aby te zszywki były używane w prawo i lewo. Ale kiedy trzeba pokazać, że masz te pieniądze, w rzeczywistości kurczak nie dzioba, potem złote szelki do zszywacza - większość tego. Zszywane przez takie zszywki, na przykład, zaproszenia na wesele nie są wstydem przekazywać najdroższym (w dosłownym tego słowa znaczeniu) gościom. Ale jak nienaganne powinno być zszywacz, aby zszywki się nie zepsuły?!

Bezużyteczne rzeczy nr 9: złote przełączniki za 250 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Oto jest! Cóż, w końcu na ekscentrycznego milionera, który właścicielem toruje okablowanie dom z super drogie nożem piśmiennych i jedzenia makaron instant z kubka handmade, była okazja do zainstalowania godnych przełączników. Nie ma wątpliwości, że w domu, w którym takie przełączniki są zainstalowane na ścianach, znajduje się toaleta, w której znajduje się obowiązkowa toaleta złota. Nie umieściliśmy go nawet na tej liście - kto odważyłby się zaatakować święte, nazywając złotą toaletę w domu milionera bezużyteczną rzeczą?!

Bezużyteczne rzeczy nr 10: luksusowy frisbee za 305 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Jak, nie wiesz, co to frisbee? Być może nie znasz takiej gry jak altimat? Jednak nie jest to zaskakujące - ta gra zespołowa, w której gracze pasiwali się na latające dyski (faktycznie, frisbee), pojawili się w Rosji stosunkowo niedawno. W rzeczywistości gra jest dość fascynująca. Ale potem, na pytanie - Czy chcesz, nawet jeśli bardzo bogatym człowiekiem, do frisbee, że został zakupiony za $ 305, pilotowany zawsze gdzieś w krzakach z sąsiadami? Jeśli nie boisz się takiej perspektywy, a następnie natychmiast pozbyć się tanim plastikowym frisbee i kupić frisbee dla bogatych. Mówią, że nawet latają lepiej ...

Bezużyteczne rzeczy nr 11: srebrna tuba do piłek tenisowych za 1500 dolarów

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Cóż, w końcu. Przynajmniej jedna pożyteczna rzecz! Jak, nie wiesz, co jest potrzebne do piłki tenisowej? Do przechowywania piłek tenisowych! Tenis - to nie jest frisbee dla ciebie! Tenis to gra milionerzy i polityków. To jest elitarna gra. Cóż, jak tylko uznasz się za elitę, dlaczego więc twoje elitarne piłki tenisowe powinny być przechowywane w plastikowej rurce? Co więcej, producent zadbał wcześniej o tak małą rzecz, wykonując specjalną tubkę czystego srebra za półtora dolara za piłeczki tenisowe.

Bezużyteczne rzeczy nr 12: deskorolka Louis Vuitton za 8,250 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Jak wiadomo, marki nie są tanie. I tak długo jak ty, jako milioner, znasz tę prostą prawdę, w domu, na pewno dużo gadżetów firmowych, dla którego nie wahał się rozłożyć porządek w sumie. W tym przypadku, specjalnie dla ciebie jest kolejna idealna rzecz bezużyteczna. Jest prawie tak samo bezużyteczny jak hantle, które kupujemy w niedzielę, aby w poniedziałek wypchnąć je na sofę. Chodzi o deskorolkę za 8 dolców. Dlaczego bezużyteczny, pytasz? Widziałeś przynajmniej jednego milionera na deskorolce, pytamy.

Bezużyteczny element nr 13: Nóż kuchenny za $ 39.600

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Marasmus jest coraz silniejszy. A wraz z nim ceny za najbardziej bezużyteczne i drogie rzeczy również wzrastają. Nie, oczywiście - jeśli weźmiesz pod uwagę nóż kuchenny przydatny do 39600 dolarów, to nie ma pytań! Ale prawie w kuchni żadnego milionera, którego zobaczysz w użyciu taki oto jest nóż ze srebrną rączką z ośmioma diamentami. Jego miejsce jest na tej samej półce z rzeczami bezużytecznymi, ponieważ takim nożem jest po prostu grzechem odcięcie ryby lub odcięcie mięsa! Konieczne będzie umycie go zwykłymi środkami do mycia naczyń ... Lub za pomocą oleju?

Bezużyteczne rzeczy nr 14: pokrywa z muszli klozetowej z deską sedesową za 249 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


I oto on jest! Nie, to nie jest miska z czarnego złota (chociaż takie złoto istnieje!). To tylko sedes. Nie, to nie jest zwykłe plastikowe sedesy wykonane w Chinach za 5 dolców. Jest to wyjątkowe Deska sedesowa wykonana z włókna węglowego, która jest niezwykła ze względu na swoją praktyczność. I ta praktyczność nie wynika z braku konieczności mycia takiego urządzenia. Praktyczność polega na zaskakującej trwałości podobnej osłony i deski sedesowej. Uwierz mi, twoje wnuki nadal będą na nim siedziały! Jeśli, oczywiście, nie kupisz im złotych muszli klozetowych ...

Rzecz bezużyteczna numer 15: mały złoty wibrator za 325 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


W świecie bezużytecznych rzeczy istnieją rzeczy, które nawet na tle innych bezużytecznych rzeczy wyglądają jeszcze bardziej bezużytecznie. Tutaj i to urządzenie, które zostało zaprojektowane ... jasne jest, do czego jest przeznaczone, wygląda bardzo bezużytecznie z praktycznego punktu widzenia. Jednak ... Wibrator ten wykonany jest z 24-karatowego złota i będzie wyglądał świetnie, na przykład na półce kominka, na czarnym aksamicie. Najważniejsze to nie informować gości, do czego przeznaczony jest ten dzieciak. Chociaż, kto wie, jakie są zwyczaje!

Bezużyteczne rzeczy nr 16: gra "Monopol" ze skóry, złota i srebra za 7,570 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Cóż, dobrze, dobrze! Powiedzmy, że jesteś milionerem. Załóżmy, że możesz pozwolić sobie na taką grę. Ale gdzie znajduje się tyle mokasynów, aby regularnie gromadzić się w tej luksusowej (w sensie dosłownym) grze?, sprzedać lub kupić kilka fałszywych domów i roślin? Przeciwnie, w tym czasie działają z prawdziwymi roślinami i domami. Naprawdę w spiżarni? Za takie pieniądze?! W żadnym wypadku! Jeśli masz dzieci, które mogą już grać w Monopoly, daj im tę grę - niech się bawią. Tak, to po prostu stracić wszystkie żetony złota w siedmiu karatach ...

Bezużyteczne rzeczy nr 17: odkurzacz za 18 999 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Co będzie ekscentrykiem-milionerem, który zmienia przewody w domu własnymi rękami, o czym rozmawialiśmy powyżej, po tym, jak skończył czyścić izolację? Prawidłowo - będzie chciał odkurzyć, usuwając grudki izolacji z podłogi. I w tym pomoże odkurzaczowi za 18993 dolarów. Nie, żeby ten odkurzacz był czymś różnym od jakiegokolwiek innego dobrej jakości nowoczesnego odkurzacza pod względem parametrów technicznych ... Być może jest on nawet odrobinę gorszy od najnowocześniejszego "pigmeju". Jest jednak inkrustowany kryształami Swarovskiego 3730-ti. Ciężkie, nie wydaje się?

Bezużyteczne rzeczy nr 18: skórzana klawiatura za 603 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Po prostu nie możesz sobie wyobrazić, jak przyjemne jest przesuwanie gładkich palców po najdelikatniejszej i najtrwalszej powierzchni tej wspaniałej unikalnej klawiatury! Nie, wszystko jedno, to nie jest tak bezużyteczne. Jednak do niej będzie musiała kupić biuro, ozdobione skórą krokodyla i poplamionym dębem, zbuduj kominek, wyłożony granitem, zainstaluj dwumetrową plazmę ... Przestań! Jeśli masz takie biuro, dlaczego potrzebujesz w ogóle klawiatury i komputera? Ta sytuacja jest tylko dla tych ludzi, którzy nie muszą zapukać do samych kluczy. Werdykt - absolutnie bezużyteczne!

Bezużyteczny Przedmiot nr 19: Bluza z płaszczem za 10 000 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Oczywiście ta bluza została wymyślona przez jakiegoś "czystego i prawdziwego chłopca", cudownie pokonanego przez projektantów. I wyłącznie w projektantów bluz! Zaskakująco bezużyteczna rzecz za dziesięć tysięcy dolców! Cóż, w rzeczywistości - po co to jest?? Na imprezie towarzyskiej nie pojawi się - tam wszyscy chodzą w smokingach; nasiona w nim na ulicach Czelabińska nie chowają się - tam w mgnieniu oka bluza zostanie rozłożona na sznurki! Pozostaje tylko kliknąć nasiona w samotności, przykucając gdzieś na brzegu hiszpańskiej Riwiery, do której ścieżka schodzi bezpośrednio z twojej rezydencji...

Rzecz bezużyteczna numer 20: słuchawki z guzikami ze złota i diamentów za 5175 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Jeśli uważasz, że musisz być prawdziwym melomanem, żeby pozwolić sobie na słuchawki za pięć dolarów, to jesteś głęboko w błędzie, ponieważ dźwięk w tych słuchawkach nie różni się zbytnio od dźwięku w innych słuchawkach z jakością. Aby pozwolić sobie na zestaw słuchawkowy za pięć tysięcy dolców, po prostu ... stać cię na takie słuchawki. W odpowiedniej sytuacji finansowej. Nie ma wątpliwości, że osoba, która dokonuje takiej akwizycji, raczej nie słucha muzyki z telefonu komórkowego. Ale jako prezent dla pani, te słuchawki to nawet nic ...

Bezużyteczne rzeczy nr 21: szkło powiększające od Swarovskiego. Cena nieznana

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Takie szkło powiększające jest po prostu obowiązkowe, aby znaleźć się w kolekcji jakiegoś barona narkotykowego, który, między innymi, przepycha się przez diamenty i inne kamienie szlachetne. Obraz kręci się po prostu epicko: siedzi narkotykowy władca w masywnym fotelu ze skóry krokodyla, otoczony zbroją do zębów strażnika, i bada jakość kolejnej przemytu diamentów. Nic więcej nie pasuje do tego lupy! I warto ... Czy to naprawdę ma znaczenie, ile kosztuje? W każdym razie miejsce tego bibeloty obok kuchennego noża za 39600 dolarów.

Bezużyteczne rzeczy nr 22: "metalowe" jeansy za 600 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


"Metalowe" jeansy za 600 dolców - trudno jest znaleźć bardziej niezawodną ochronę nóg i innych części ciała, które zwykle są ukryte za spodniami! Są oczywiście "rustykalne" w cenie w porównaniu z diamentową bluzą za dziesięć tysięcy dolarów, ale siedzą bardzo dobrze. Wyjątkowy materiał z wplecionymi w niego metalowymi nitkami jest tak silny, że kolana na pewno nie zostaną jeszcze przetarte. Jednak jest mało prawdopodobne, że osoba, która kupiła takie dżinsy, będzie się czołgać na kolanach ... Cóż, to nie jest taka bezużyteczna rzecz! Najważniejsze - nie nosić ich na zimno bez majtek!!!

Bezużyteczne rzeczy nr 23: parasol krokodyla za 50 000 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Ten elegancki parasol jest po prostu stworzony dla tych, którzy marzyli o odwiedzenie Afryki od dzieciństwa, ale został zatrzymany przez ostrzeżenie Korney Chukovsky: mówią, nie idź do Afryki, aby iść na spacer, bo są wielkie i złe krokodyle! Gdzie są teraz te "wielkie złe krokodyle"?? A tutaj są, wszyscy chętni do parasoli! Jednak prawie wszystkie. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku krokodyli można zachować spokój - przy takim koszcie nie ma wielu osób, które chciałyby kupić parasol zrobiony ze skóry krokodyla. To ciekawe, ale za te pieniądze parasol jest dołączony do parasola, który regularnie będzie go ujawniał nad nowobogackiem, gdy tylko pada deszcz?

Bezużyteczna rzecz numer 24: bombki za milion dolarów

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Kto jest na wyprawie wędkarskiej? Nie zapomnij przynieść łyżki za milion dolarów. Oczywiście nie jest to coś, co dzieje się w bagażniku milionera zakupoholiczki po powrocie z zakupów, ale bezużyteczne jest, aby nie brać tej łyżki! Tak, i producenci tej wyjątkowej przynęty na łyżkę nie są zwiedzeni o jej praktycznym zastosowaniu - prawie nikt nie chciałby wyrzucić miliona dolców na błotnistych wodach, żeby wydostać się z karpia. Zastanawiam się, czy ręka żony właściciela podniesie taką łyżkę, żeby ukryć ją przed mężem, "aby ta bestia znowu się nie upiła na tym głupim łowisku z towarzyszami picia"?!

Bezużyteczne rzeczy nr 25: Pizza Royale za 2800 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Czas zjeść. I w rzeczywistości nie tylko jeden makaron instant do jedzenia! Nawet za 43 dolary za szklankę. Ale nie martw się z wyprzedzeniem, nikt nie będzie cię głodził. Wręcz przeciwnie: jeśli jesteś milionerem, zostaniesz zaoferowany smaczna i satysfakcjonująca pizza ze specjalnym sosem pomidorowym, wędzonym łososiem, medalionami z dziczyzny, marynowany w homarce z koniakiem i maczany w szampanie. Jako lekki dotyk pizzy rzucanej niechlujnie złotymi liśćmi (naprawdę zamiast serwetek?), Co w rzeczywistości sprawia, że ​​ten produkt jest tak bajecznie drogi - 2 800 USD.

Bezużyteczne rzeczy nr 26: stacja dokująca do iPoda z uchwytem na papier toaletowy za 90 USD

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Czy ugryzłeś? Czas iść ... posłuchać muzyki. Zwłaszcza, że ​​za to z wami, zgodnie z koncepcjami milionerów, nie będą żądać tak dużo pieniędzy - tylko 90 dolców. A tak naprawdę, jak nieudolnie spędzaliśmy czas w toalecie, dopóki nie pojawił się ten wspaniały projekt ze złączami do iPoda. Wysokiej jakości producenci dźwięku gwarantują to dzięki wbudowanym głośnikom. A jeśli wcześniej w toalecie odczytano informacje podane na ścianie puszki odświeżacza powietrza, teraz można słuchać na przykład dzieł Chopina. Jednak w toalecie, aby ułatwić procesy fizjologiczne, lepiej jest posłuchać Justina Biebera!

Bezużyteczne rzeczy nr 27: "Miś" ponosi za 84 000 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Jak miła i wzruszająca jest troska niektórych producentów o małe dzieci! I ten słodki pluszowy miś ... jak - czy to nie plusz? Ach, jego futro jest zrobione ze szczerego złota ... Ok, ale jego dotykowe oczy to guziki ... ach, te "guziki" są inkrustowane brylantami i szafirami? Pozwól mi, dlaczego ten niedźwiedź jest potrzebny? Który z dorosłych wujek lub ciotka będzie z nim grać? Ponieważ trudno jest sobie wyobrazić, że ten niedźwiedź wykonany ze złotego futra z diamentowymi oczami jest stworzony dla dzieci. I wyobraź sobie, że zabawa z niedźwiedziem Prochorem lub Abramowiczem jest jeszcze trudniejsza ... Jednak impas!

Bezużyteczne rzeczy nr 28: polerowane spodenki za 114 000 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


A więc oto jest - to, co będzie idealnie wyglądać razem z bluzą za dziesięć tysięcy dolarów! Z drugiej strony, bluza już wygląda jak tani sweter w porównaniu do tych cudownych spodenek. W każdym razie rzecz jest bezużyteczna, ponieważ prawie żaden milioner nie użyje ich do ich zamierzonego celu - czyli ubierania się w upalną pogodę. Spodenki te wykonane są ze skóry dzikiego szlachetnego jelenia, a na pewno unoszą się bezlitośnie, nawet przy niezbyt gorącej pogodzie. Jednak ostatnio zostały kupione za 114 000 dolarów przez jakiegoś niemieckiego ekscentrycznego milionera mieszkającego w Dubaju.

Bezużyteczne rzeczy nr 29: Konsola do gier Nintendo za 25 000 $

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Jeśli twoje dziecko jest jeszcze daleko od opuszczenia szkoły, kup mu konsolę do gier Nintendo! Pamiętaj o sobie w swoich latach, kiedy nie byłeś milionerem i mógł tylko śnić o tym cudownym urządzeniu do gier. Wydawali się tak niedostępni w rękach samotnych szczęściarzy, którzy rodzice przywieźli ich z zagranicy. Ten sam niedostępny wygląd i ta konsola do gier dla twojego dziecka, ponieważ, z całym swoim pragnieniem, żadne kieszonkowe pieniądze nie są atakowane przez zakup tego zdobionego diamentami złotego dekodera za 25 000 $. Taka opieka nad dziećmi nie może pomóc, ale dotknąć ...

Bezużyteczne rzeczy nr 30: bikini za 30 milionów dolarów

Najlepsze drogie i bezużyteczne rzeczy dla milionerów-kupujących


Niewątpliwy rekordzista dzisiejszych topów bezużytecznych, drogich rzeczy - bikini marki z diamentów o wadze 150 karatów. Najcenniejszym z nich jest 51-karatowy diament w kształcie perły. Nie, no cóż, ona siedzi na nim, prawda? Przy okazji, doskonały prezent dla twojej żony, ponieważ skandalizuje z powodu swojej pasji do łowienia ryb. Jeśli, oczywiście, jesteś milionerem. Nie, musisz być multimilionerem, a najbardziej niezawodnie - miliarderem! Czy wiesz co? Zabierz ze sobą żonę do łowienia ryb. A prawda jest taka, pozwól mu zanurzyć się w tym bikini, podczas gdy ty rzucasz łyżką za milion dolarów w nadziei, że złapiesz karpia na obiad ...

Ссылка на основную публикацию
2019