Kawa zmniejsza rozmiar biustu | jocelynkelley.com

Kawa zmniejsza rozmiar biustu

Kawa уменьшает размер груди

Naukowcy doszli do wniosku, że kawa zmniejsza rozmiar kobiecej piersi. Tylko 3 szklanki tego napoju dziennie narażają piersi na to, że staną się mniejsze.

Podczas eksperymentu, w którym wzięło udział 300 ochotników, dowiedziano się, jaki wpływ na kawę ma najbardziej wybitna część ciała kobiety.

Eksperci zmierzyli popiersie każdego z uczestników i zapytali, ile filiżanek kawy dziennie piła. Następnie dokładnie przestudiuj wszystkie otrzymane informacje i porównał go z pomiarami piersi.

Kawa zmniejsza rozmiar biustu

Według naukowców wystarczyły trzy filiżanki kawy dziennie, aby zmniejszyć rozmiar kobiecego biustu. I każde kolejne picie miało coraz silniejszy wpływ na klatkę piersiową: gruczoły sutkowe naprawdę zaczęły się zmniejszać.

Eksperci z przekonaniem stwierdzają, że istnieje bezpośredni związek między ilością spożywanej kawy a wielkością piersi. Około połowa kobiet ma gen odpowiedzialny za rozmiar jej biustu.


Rozmiar piersi u kobiet

Helena Jernstroem, nauczycielka eksperymentalnej onkologii na Uniwersytecie w Lund w Szwecji, mówi, że picie kawy może mieć znaczący wpływ na wielkość piersi.

Jednak miłośnicy tego orzeźwiającego napoju nie powinni się martwić, że piersi znikną z dnia na dzień. Popiersie stopniowo staje się mniejsze, ale nie znika całkowicie.

Jednak, aby zidentyfikować miłośnika kawy, tylko patrzenie na rozmiar kobiecego biustu jest bardzo trudne. Istnieją dwa kryteria pomiaru kobiecego biustu: wielkość i objętość.

Ustalenie naocznie, czy dziewczyna pije kawę, czy ona lubi herbatę, jest bardzo trudne, ponieważ istnieją inne czynniki wpływające na rozmiar i kształt piersi.

Kawa: korzyści i szkody

Kawa zmniejsza rozmiar biustu

Tak więc ujawnia się szkodliwość orzeźwiającego napoju: Nie przesadnie reaguj na kawę dla kobiet z małym biustem. Jednak są pocieszające wieści.

Eksperci twierdzą, że korzyści płynące z kawy dla kobiecego ciała są ogromne: regularne spożywanie kofeiny znacznie zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi. Naukowcy kojarzą ten efekt kawy z faktem, że ma on korzystny wpływ na estrogeny - żeńskie hormony płciowe.

Niektóre substancje zawarte w kawie mogą zmienić metabolizm kobiety, aby poprawić metabolizm, niektóre procesy w organizmie zostały znormalizowane, poziom estrogenu powraca do normy. W rezultacie ryzyko raka piersi jest ograniczone do minimum.

Kawa zmniejsza rozmiar biustu

Istnieją jednak smutne prognozy dla właścicieli bujnych popiersi: im większy rozmiar biustu, tym większe prawdopodobieństwo zachorowania na raka u właściciela wybitnych postaci.

Na takie rozczarowujące wnioski specjaliści przyszli po licznych badaniach i obserwacjach. Rzeczywiście, kobiety z większym biustem częściej chorują na raka. Mówi się to z przekonaniem, podobnie jak mammologowie i onkolodzy na całym świecie.

Ссылка на основную публикацию
2019