Karma rodzinna i 9 znaków, że spłacasz długi swoich przodków | jocelynkelley.com

Karma rodzinna i 9 znaków, że spłacasz długi swoich przodków

Rodzina карма и 9 признаков того, что вы оплачиваете долги предков

Co to jest rodzina karma?


To jest karma twojego drzewa genealogicznego. Na przykład, jeśli twój ojciec był najbardziej rozwinięty duchowo w rodzinie i miał pięciu braci i siostry, ale był prawdopodobnie nosicielem "blokad energetycznych" w linii karmicznej rodziny. Niesie to brzemię od momentu narodzin i będzie go nosić przez całe życie.


Jest to sposób przekazywania energii: albo poprzez fizykę i literaturę, albo poprzez podświadomość. Ma to wpływ na sposób interakcji z naszą rodziną na poziomie nieświadomości.


Jeśli uważasz się za osobę wrażliwą, a twoi rodzice są ludźmi obciążonymi duchowo, możesz dźwigać podwójne brzemię. Wielu ludzi nie dogaduje się z rodzicami, a często wynika to z energii przeszłego doświadczenia.1 - копия.jpg


Wszystko dlatego, że podstawą wszystkiego jest energia, a nasza świadomość istnieje poza fizycznym zrozumieniem czasu.

Rodzina Karma


Każdy z nas kiedykolwiek był na ziemi, tylko w innej formie. Wiele osób w twojej rodzinie znało cię w poprzednich wcieleniach, więc zdecydowali się ponownie "spotkać". W zależności od ścieżki waszych przeszłych żyć, przybyliście na ten świat, aby żyć mniej lub bardziej intensywnie, aby zrównoważyć swoją karmę.

2 - копия.jpg


Jesteśmy Źródłem, którego świadomość projektuje, aby lepiej zrozumieć jego istotę. Z tego punktu widzenia nie ma dobra ani zła, jest po prostu coś. Dlatego wielu zdecydowało się wejść w to życie jako zabójca i lepiej zrozumieć oba punkty widzenia, a także lepiej zrozumieć naturę rzeczywistości.

Czytaj także: 6 sposobów na stworzenie dobrej karmy


Ty i Twoja matka mogliście mieć doświadczenia karmiczne w przeszłości, coś, co nie pozwala wam uczyć się lekcji. Wszystko powinno być zrównoważone, więc jeśli w poprzednim życiu robiłeś wiele złych rzeczy, to jest całkiem prawdziwe, że w tym życiu będziesz bardzo ciężko.

3.jpg


Modele rodzinne są przekazywane w całej rodzinie, od najwcześniejszych przodków: od pradziadków przez dziadków, od dziadków po rodziców, od rodziców po ciebie. Na przykład twoja babcia była bardzo miękka. Zawsze dbała o innych, pozwalając wszystkim korzystać z siebie. W tym przypadku dziadek może być na przykład alkoholikiem i zapalonym palaczem.


Wtedy energia twojej matki, którą otrzymała od swojej matki, zamienia się w ofiarę. Może się to przejawiać w nieostrożnej uwadze, braku miłości do siebie i swoich dzieci. Cechy te są przekazywane w taki sam sposób jak ucisk, hierarchia i "fałszywa" prawda. To utrwala system i utrzymuje masową świadomość na niskim poziomie.

Różna karma

4.jpg


Wy, jako dziecko waszych rodziców, jesteście nosicielami DNA karmy tego, co zostało wam przekazane. Może to być coś bardzo dobrego lub bardzo niebezpiecznego, lub po prostu złe. Jest to bardzo specyficzne dla każdego z nas.


Aby wykazać, że rodzaj ma ogromny wpływ na nas, można wykonać proste ćwiczenie diagnostyczne. Dogodnie ułóż się, zamknij oczy, pozwól, by twój oddech stał się gładki i spokojny.

5.jpg


Zapamiętaj swoje uczucia. Wyobraź sobie teraz, że twoi rodzice są za twoimi plecami. Co czułeś? Teraz wyobraź sobie rodziców mamy i ojca za każdym z nich. Czy czułeś coś innego? A teraz, dla każdego z dziadków i babć "położyć" swoich rodziców, to nie ma znaczenia, kiedy jesteście obeznani z nimi lub nie.

Czytaj także: 10 nieudowodnionych rzeczy, w które wciąż wierzą ludzie


Teraz możesz odwrócić się i spojrzeć na nie. Za plecami 4 pokolenia i tylko 31 osób! Wystarczy pomyśleć o tym, że istnienie każdej z tych osób zdeterminowało twoje istnienie, każdy z nich przyczynił się do tego, że żyjesz teraz w świecie. Poczuj energię, która pochodzi z głębi wieków.

6.jpg


Zapamiętaj swoje uczucia. Jeśli są przyjemne, odczuwasz ciepło, radosną i radosną energię, oznacza to, że siła Twojej Rodziny jest z Tobą, a wszyscy ludzie za Tobą pomagają. Twoja rodzina jest nosicielem ogromnych zasobów i umiejętności. To jest świetne.


Jednak po tym ćwiczeniu wrażenia mogą być zupełnie inne. Jeśli są nieprzyjemne, najprawdopodobniej powinieneś opracować własną historię rodzinną.

Karma narodzin


Oto kilka znaków, które wskazują, że system rodzinny jest destrukcyjny i ma problemy.

1. Zespół nawrotów

7.jpg


Dokładnie przestudiuj daty najważniejszych wydarzeń w twoim życiu (urodziny, daty ślubów, narodziny dzieci, choroby, zgony itp.) Na obecność powtórzeń.

2. Im większe znaczenie konkretnej nazwy

8.jpg


Imię każdego z nas jest jednym z najważniejszych fundamentów ludzkiej tożsamości. Nazwisko, imię i nazwisko osoby patronimicznej może ujawnić pozycję osoby w trójwymiarowej strukturze współrzędnych (czas, przestrzeń, historia).

Czytaj także: Gry umysłowe: 7 powodów, dla których powinieneś medytować


Jeśli te same nazwy występują w kilku pokoleniach, warto zastanowić się i przeanalizować powody wyboru tej nazwy, a także jakie oczekiwania są z nią związane. Jak pisał Sigmund Freud, imiona dzieci tworzą duchy.

3. Modele relacji i oczekiwania ról dla każdego członka rodziny

9.jpg


Analizuj relacje między ludźmi w rodzinie, badaj wzorce relacji w kilku pokoleniach, prawdopodobnie znajdziesz podobne.

4. Tajemnice rodzinne

10.jpg


Jeśli w rodzinie istnieją niewypowiedziane i haniebne sekrety (gwałt, problemy ze zdrowiem psychicznym, kazirodztwo, uwięzienie itp.), Nie jest to oczywiste, ale destrukcyjnie wpływa na potomstwo.


Wpływ przejawia się w niewytłumaczalnych działaniach, nieoczekiwanych atakach lęku i strachu oraz innych dziwactwach wychodzących poza członków rodziny.

5. Tradycje rodzinne

11.jpg


Kiedy rodzina ma obyczaje i rytuały, zwykle trzyma rodzinę razem, daje poczucie przynależności, pomaga czuć się bezpiecznie w znajomym otoczeniu. Jednak czasami sztywne ramy rodzinne nie pozwalają członkom rodziny na rozwój, a nawet mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne, pokazując się jako różne objawy.

6. Tragiczne wydarzenia, powtarzane z pokolenia na pokolenie

12.jpg


Jeśli w rodzinie występują ciągłe wypadki, poronienia, te same choroby, przedwczesne zgony itp., To z dużym prawdopodobieństwem można mówić o transgenicznej transmisji lub o powtarzającym się powtórzeniu.

7. W rodzinie panuje niepełna żałoba

13.jpg


Są to członkowie rodziny, którzy odeszli, ale nie zostali pochowani lub nie opłakiwali.

8. Syndrom zmarłej matki

14.jpg

Dzieje się tak, gdy dziecko straciło matkę w bardzo młodym wieku lub gdy matka ma depresję w pierwszym roku życia jej dziecka.

9. Syndrom zastępczego dziecka

15.jpg


Jeśli nowa osoba jest postrzegana jako rekompensata za utratę kolejnej bliskiej osoby, męża, dziecka, brata, to jest to również powód do studiowania twojego rodzaju.

Karma życia


Ważne jest, aby dodać, że powyższe znaki nie są problemami diagnostycznymi, pomagają jedynie określić krąg, w którym można znaleźć nitkę, która rozwiąże splątanie, które uniemożliwia osobie spokojne życie.

Czytaj także: Najgorsze rzeczy w życiu zdarzają się co 12 lat


Praca z rodziną jest bardzo trudna, ale niezwykle interesująca i przydatna. W końcu każdy z nas ma potrzebę zidentyfikowania swojego miejsca w życiu. Po znalezieniu tego podnosimy poziom świadomości, co niewątpliwie prowadzi do harmonizacji własnej osoby i relacji z innymi.

Niemniej jednak, jak "przeciąć" negatywne wiązania energetyczne?

16.jpg


Ludzie nie mogą rezonować z częścią ciebie, która jest inna i różna od ich poglądów na życie. Uwolnienie więzi z rodzicielską energią jest przede wszystkim uwolnieniem energii z waszej własnej świadomości.


Chodzi o to, aby zaglądać w siebie i zastanawiać się, jak bardzo żyjesz z iluzją rodziców, jak bardzo idziesz swoją własną drogą, a nie drogą opartą na lękach i przekonaniach..

17.jpg


Jak tylko stanie się dla ciebie jasne, możesz puścić wszystko, co Cię ekscytuje, możesz im wybaczyć iw rzeczywistości emocjonalnie opuścić dom rodzinny.


Dopiero gdy pozbędziesz się negatywnej energii na poziomie wewnętrznym i weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie, wtedy "pozwól" swoim rodzicom żyć, nie oskarżając ich o nic, zarówno na głos, jak i psychicznie.

18.jpg


Wyraźnie powiesz "nie" swoim lękom i iluzjom, ale jednocześnie zobaczysz, że twoi rodzice nie są lękami i iluzjami. Są także kosmicznymi podróżnikami, którzy po prostu starają się wypełnić misję swojej duszy.


Kiedy to poczujesz, zrozumiesz ich niewinność i będziesz w stanie im wybaczyć. Starali się jak najlepiej i kochali cię najlepiej, jak potrafili. Kiedy czujesz się sercem, że zrobili dla ciebie wszystko, co możliwe, nawet jeśli nie można tego nazwać najlepszym, wtedy wielki ciężar spadnie z twojej duszy.

19.jpg


W pewnym sensie byłeś ofiarą swoich rodziców, ponieważ mogli karmić swoje ego w dzieciństwie. Tymczasowo i częściowo przeżyliście swoje iluzje. W pewnym sensie nie miałeś wyboru, ponieważ byłeś ich dzieckiem. Jednak nie będąc teraz ofiarą, jest to jeden z najpotężniejszych przełomów w życiu.

Jak mogę zmienić rodzinny model relacji??

20.jpg


Potrzebna jest głęboka introspekcja, a czasem długa medytacja, aby dostać się do serca wszelkich powracających problemów w swoim życiu. Zduplikowane problemy są wynikiem wzorców zachowań, pełnego zrozumienia, które można pozbyć się.


Potrzeba czasu, ale wszystko zaczyna się od wyboru: "Chcę być moim własnym mistrzem, moim panem mojej energii i mojej duszy, a także nosicielem tylko mojej własnej karmy".

Ссылка на основную публикацию
2019