Czy w twoim domu jest pozytywna lub negatywna energia? Łatwe sposoby na znalezienie i wyczyszczenie przestrzeni | jocelynkelley.com

Czy w twoim domu jest pozytywna lub negatywna energia? Łatwe sposoby na znalezienie i wyczyszczenie przestrzeni

W вашем доме положительная или отрицательная энергетика? Лёгкие способы это выяснить и почистить пространство

Czy kiedykolwiek zwracałeś uwagę na to, że kiedy wracasz do domu, odczuwasz lęk, sapanie, bóle brzucha lub bóle głowy?

Ogromna liczba osób odczuwa niewytłumaczalny smutek i cierpi na dziwną dolegliwość po powrocie w godzinach wieczornych w twoim domu.

U niektórych osób dzieje się to nie tylko w domu, ale także w pracy. To bardzo interesujące, że objawy mogą natychmiast zniknąć, warto opuścić pokój.

Dlatego w takich sytuacjach trudno nie uwierzyć, że to, co nas otacza, ma własną aurę i atmosferę. A jeśli jesteś na ulicy bardziej komfortowo niż w domu, czas poradzić sobie z negatywną energią w Twoim domu.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dowiedzieć się, czy negatywna energia jest najbardziej rozpowszechniona w twoim domu. Sprawdź to na kilka sposobów.


Jak dowiedzieć się, jaka energia w domu

1.jpg

1) Woda + sól + ocet

Ta metoda jest bardzo napisana. Mówi się, że z jego pomocą możesz łatwo znaleźć negatywną energię w swoim domu i uchronić się przed nią.

Weź kryształową szklankę i wlej do niej kilka łyżek najprostszej soli kamiennej. Po tym bardzo ostrożnie po bokach szklanki wlać mały biały ocet. Ocet jest bardzo potrzebny, aby wokół soli powstała mała kałuża. Na koniec wlać do szklanki czystej wody i pozostawić powstałą mieszaninę na jeden dzień.

2.jpg

Po 24 godzinach możesz przeanalizować, co widziałeś. Jeśli na powierzchni wody znajduje się wiele bąbelków, takich jak dziwna chmura, są na niej białe plamki lub woda jest całkowicie pokryta pleśnią, to wniosek jest jeden: w twoim domu jest dużo negatywnej energii.

2) Kwiaty

3.jpg

Za pomocą kwiatów możesz także określić, która energia mieszka w Twoim domu. Weź 10 goździków (5 białych i 5 czerwonych) i umieść je w jednym wazonie. Jeśli najpierw zaczną więdnąć czerwone goździki, jest to pewny znak, że w domu zgromadziła się ujemna energia. Jeśli White zacznie umierać pierwszy, to przeciwnie, twój dom jest wypełniony pozytywną energią.

Czytaj także: 6 oznak silnej ludzkiej energii i jej rodzajów

Jeśli goździki gasną z tą samą prędkością, jest to bardzo dobry znak, który wskazuje, że dom ma równowagę i istnieje bilans energetyczny. W przypadku negatywnego wyniku, dom musi zostać oszczędzony na złej energii. W tym celu należy odrzucić czerwone goździki i zmienić wodę. Same białe kwiaty oczyszczą dom i przyciągną pozytywną energię.

3) Świeca

4.jpg

Ta metoda jest najłatwiejsza i najszybsza spośród wszystkich istniejących. Zapal świeczkę i pozwól jej się zapalić na chwilę. Jeśli świeca stopi się stopniowo i równomiernie, oznacza to, że pomieszczenie wypełnione jest smutnymi wspomnieniami, kłamstwami i innymi negatywnymi. Jeśli świeca, wręcz przeciwnie, szybko się topi, zmieniając kształt, nie musisz się martwić, ponieważ wszystko jest w porządku w Twoim domu.

Energia w domu

A teraz opowiedz o kilku sposobach na ocalenie domu przed negatywną energią.

1. Ogólne czyszczenie

5.jpg

Kiedy robisz sprzątanie w domu, wyczyścisz swój dom z negatywu. Zmyć zasłony, umyć okna, wytrzeć kurz z żyrandola, wyczyścić dywany, zmienić aranżację mebli. Przed rozpoczęciem zbiorów wyrażaj intencję, że będziesz teraz zajmował się czyszczeniem energetycznym swojego mieszkania i chcesz zharmonizować jego energię.

2. Uwolnij się od kosza

6.jpg

Gdy pozbędziesz się wszystkich brudnych, brzydkich i zbędnych, natychmiast zauważysz różnicę. Stare rzeczy, których dana osoba nie używa, oprócz gromadzenia negatywnej energii, również blokują przepływ świeżej energii.

W miejscach akumulacji starych i zbędnych rzeczy dochodzi do stagnacji energii, to samo dzieje się z twoim życiem: nudą codziennego życia, totalnym brakiem twórczej inspiracji i przygnębienia. Aby przywrócić naturalny ruch energii, wystarczy pozbyć się śmieci.

Kiedy usuniesz kurz lub wyrzucisz niepotrzebne rzeczy, wyraźnie wyobraź sobie, z jakich sytuacji i niepotrzebnych cech jesteś w ten sposób uwolniony.

Oczyść dom negatywu

3. Sól morska uratuje od negatywu

7.jpg

Sól pomoże ci pozbyć się negatywnej energii, a także pomoże zbalansowanej energii dostać się do twojego domu. Możesz użyć zarówno czystej soli, jak i soli rozpuszczonej w wodzie. Kryształy soli są doskonałymi absorbentami energii ujemnej.

Jak używać soli do oczyszczenia domu?

- umieść pojemniki z solą w kącikach pomieszczeń, gdzie śpisz i dokąd idzie rodzina. Sól powinna znajdować się na otwartej przestrzeni, a nie w szafie. Co dwa miesiące musi zostać zaktualizowany.

- rozrzuć na dywanie dużą sól morską, po godzinie próżnię. Konieczne jest wyrzucenie worka na kurz.

- w wiadrze z wodą dodaj 5-6 łyżek soli. Umyj podłogę tą wodą we wszystkich częściach domu.

8.jpg

Sól morska to między innymi świetny sposób na osobiste oczyszczenie osoby. Pomoże to w kąpieli solnej z 1-2 garściami soli do kąpieli. Możesz również zetrzeć mydłem z soli, aby usunąć negatywny wpływ nagromadzony w ciągu dnia. Takie proste procedury pomogą zawęzić granice waszego eterycznego pola, zwracając was do waszego ciała w dosłownym znaczeniu.

Czytaj także: Fotografia energetyczna: jakie obrazy przynoszą kłopoty

4. Czyszczenie przestrzeni z dźwiękiem

9.jpg

Dźwięk jest najsilniejszą wibracją, którą nasze ciało odczuwa fizycznie. Głośny dźwięk może skutecznie wpłynąć na negatywne wibracje i rozproszyć energię, która uległa stagnacji.

Jak wyczyścić pokój z dźwiękiem?

- Podczas klaskania chodź po pokoju wokół obwodu. Idź do rogu pokoju, zatrzymaj się, wykonuj kilka głośnych klaśnięć od dołu do góry. W pewnym momencie możesz usłyszeć echa z klaśnięć. To oznacza, że ​​zrobiłeś wszystko dobrze i możesz dokończyć rytuał. Po tym należy koniecznie umyć ręce pod bieżącą wodą.

10.jpg

- kup dzwonek z głośnym i czystym dźwiękiem. "Zadzwoń" do nich wszystkich swoich domów, od korytarza do łazienki, zwracając szczególną uwagę na narożniki, jak wskazano w poprzednim akapicie. Trzymaj dzwonek jak najbliżej ścian, zadzwoń, aby dźwięk nie przeszkadzał. Kontynuuj dzwonienie, aż poczujesz, że dźwięk staje się intensywniejszy i cięższy.

- Użyj kryształowych lub tybetańskich misek, aby oczyścić i zharmonizować przestrzeń. Rozmieść w centralnej części pokoju, który chcesz wyczyścić i zagrać na misce, dopóki nie uświadomisz sobie, że zmieniła się energia pomieszczenia.

11.jpg

- zdobyć muzykę z wiatru i powiesić ją przy wejściu do mieszkania. Jeśli mieszkasz w prywatnym domu, możesz zawiesić w niektórych miejscach muzykę z wiatru w domu, aby pokryć więcej miejsca.

Ważne: niezależnie od tego, jakiego narzędzia używasz, dźwięk powinien być przyjemny dla Twoich uszu.

Zalety olejków eterycznych

5. Olejki eteryczne i kadzidło wolne od negatywu

12.jpg

Jest to jeden ze sposobów, że nawet mężczyźni w swoim arsenale, którzy w większości są dość sceptyczni wobec takich problemów, są w swoim arsenale. Aby wyczyścić przestrzeń, możesz użyć lamp zapachowych, aerospray, aromatycznych patyczków lub ułożyć specjalne podpory z kroplami oleju.

Czytaj także: Energia swoje imię

Olejki eteryczne można wybierać na podstawie zaleceń ekspertów lub w oparciu o własne preferencje i upodobania. Teraz opowiem o opinii specjalistów na temat tego, do czego jest przystosowana ropa.

Pomarańczowy olejek eteryczny służy do wyczerpania energii

13.jpg

- jest silnym antydepresantem, zwiększa pewność siebie i siły, wzmacnia charyzmę;

- pomaga lepiej postrzegać pozytywne informacje, sprawia, że ​​osoba jest łagodniejsza;

- oczyszcza aurę, ożywia ją po chorobie;

- przyciąga szczęście i pieniądze do osoby, "zawiera" kod szczęścia.

Olejki eteryczne z bazylii chronią przed ciężkimi ludźmi

14.jpg

- eliminuje kompleksy, zwraca obiektywizm samooceny;

- szybko radzi sobie z nerwowym wyczerpaniem, zmęczeniem, nadmierną lękiem i niepokojem;

- promuje przepływ mocy, oczyszcza umysł;

- jest prawdziwym antidotum dla każdej ciężkiej osoby.

Olejek lawendowy chroni przed negatywną energią

15.jpg

- pomaga szybko przywrócić siłę i lepiej zrozumieć siebie;

- przyczynia się do relaksacji energii, "łata" wszystkie dziury w twojej powłoce energetycznej;

- chroni przed negatywną energią i ciemnymi bytami;

- pomaga osobie radzić sobie z zazdrością i zmniejszać agresję;

- jest uważany za klasyczny zapach do medytacji.

Olejek eteryczny z melisy chroni przed złymi życzeniami

16.jpg

- gdy zostanie zastosowany do progu domu, staje się silną strażą przed wszelkim złem zewnętrznym;

- pomaga osobie pozbyć się starych długów i ogonów, a także nie zdobywa nowych;

Czytaj także: Rodzaje wampirów energetycznych i jak obliczyć krwiopijcę według daty urodzenia

- przyczynia się do rozwoju optymizmu i szczęścia w człowieku, zamyka obszary, które źle oszczędzają energię.

Olejki eteryczne z jałowca chroni przed agresją

17.jpg

- dobrze chroni dom, jeśli wieszasz wisior z olejkiem eterycznym nad wejściem do mieszkania;

- pomaga znaleźć wyjście z każdej sytuacji;

- przyczynia się do rozwoju osobowości człowieka, staje się bardziej podatny na kłamstwa.

Olejek z rozmarynu zwraca zainteresowanie do życia

18.jpg

- zwiększa ochronę energii, ale nie mogą z niej korzystać osoby z wysokim ciśnieniem;

- przywraca osobę do życia, zachęca do działania i aktywności;

- w połączeniu z olejkiem z jałowca jest najsilniejszym amuletem.

Olejek eteryczny tymianku pomaga odnawiać energię

19.jpg

- pomaga radzić sobie z występkami i wzmacniać odporność aury;

- wzmacnia determinację, pomaga przezwyciężyć nieśmiałość;

- pomaga radzić sobie z niszczącymi aspektami ukrywającymi się pod aurą;

- przeciwwskazane do stosowania przez osoby z wysokim ciśnieniem krwi.

Olejek cytrynowy pomoże dostosować się

20.jpg

- pomaga osobie czuć się energetycznie samotna, medytować nawet w miejscach o dużej koncentracji ludzi;

- eliminuje letarg i senność, pomaga rozweselić i wyjaśnić świadomość;

- pomaga szybciej przystosować się do nowych warunków życia, zwiększa zainteresowanie życiem, pomaga w szybszej utracie życia.

Olejek eteryczny z drzewa herbacianego chroni przed zagrożeniami ze świata zewnętrznego

21.png

- chroni przed zewnętrzną agresją;

- przywraca aurę, najsilniejszy wpływ na obszar aury, który jest nad głową;

- eliminuje bloki energetyczne powstałe w wyniku przyjęcia nieprawidłowych ustawień życia.

Znaczenie roślin w domu

6. Zielone rośliny w domu harmonizują sytuację energetyczną

22.jpg

Rośliny w domu nie tylko wypełnić swój dom życiodajnego tlenu, wiedzą też, jak promieniują pozytywną energię i poprawić krążenie energii. Istnieje wiele roślin domowych, które są takimi ochraniaczami, zdolnymi do pochłaniania negatywnej energii i przetwarzania jej na pozytywne wibracje.

Czytaj także: Jeśli dzieci cierpią, rodzice powinni być leczeni

Najpotężniejsze i użyteczne rośliny - pelargonie (chroni i współgra terytorium), aloes (pomaga radzić sobie z tą chorobą), Ficus (tłumiona agresja), begonia (absorbuje negatywne wibracje), kaktus (neutralizuje negatywną energię), cyklamen (pomaga uzyskać zrozumienie rodziny) , pierwiosnka (rozwiązuje konflikty), rozmaryn (sprzyja relaksacji i dobrym zasypianiu).

23.jpg

Należy jednak pamiętać, że istnieją również rośliny, które są wampirami, pozbawiają ludzi i przestrzeni tak ważnej energii. W takim przypadku jakakolwiek roślina może zostać wampirem, jeśli brakuje jej odżywienia i opieki. Rośliny, które chorują i wysychają, również wysysają siły. Muszą albo wyjść albo się ich pozbyć.

Są też takie rośliny, których przebywanie w domu na początku może być niebezpieczne. Należą paproci (zajmuje dużo dobrej energii), Tradescantia (prowokuje rozwój lękowe), niektóre gatunki winorośli (wspieranie rozwoju „dusi” aury w domu), bluszcz ( „jazdy” ludzi z domu, ludzie - „muzhegon”).

24.jpg

Nie trzymaj chciwej tropikalnej rośliny w domu potwora. Daje dużo energii wszystkim, którzy mieszkają z nim na jednym terytorium. Roślina ta powinna żyć w pomieszczeniach publicznych, w których nieustannie płynie strumień różnych ludzi.

Róże i storczyki wymagają wiele wysiłku, aby się nimi opiekować. Jeśli jesteś miękką osobą lub są dziury w twoim polu energetycznym, wtedy będą działać źle na ciebie.

7. Energetyczne obrazy, mandale

25.jpg

Same w sobie obiekty te nie są akumulatorami i źródłami energii. Są to kanały, przez które energia wchodzi do środowiska. Dlatego powinieneś dokładnie rozważyć, co postanowiłeś powiesić na ścianie w swojej sypialni.

Aby pozbyć się negatywu za pomocą świec

8. Świece usuwają stojącą energię

26.jpg

Świece - symbol elementów ognia, ognia, z kolei, doskonałe narzędzie do transformacji energetycznej. Nie jest przypadkiem, że zwyczajowo używa się świec w uzdrawianiu, w różnych rytuałach, aby uwolnić się od przeszłych kłopotów, w religijnych rytuałach.

Aby oczyścić domowy przemysł energetyczny, najlepiej użyć świec woskowych, ale w tym przypadku odpowiednie są dowolne i aromatyczne. Kolejność działań jest podobna do kolejności oczyszczania przez dźwięk.

27.jpg

Idź ze świecą dookoła obwodu wszystkich pomieszczeń domu, zaczynając od drzwi wejściowych, poruszaj się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Nieco dłużej mogą pozostawać w otwory drzwiowe, narożniki, a gdzie świeca spali czarny dym, pęknięcie lub przelewanie wosku.

Czytaj także: Czego wciągamy w nasze życie, kiedy mówimy obraźliwe i złe słowa

Kiedy świeca zaczyna się palić płynnie i spokojnie w dowolnym miejscu w domu, jest to znak, że procedura oczyszczania może zostać zakończona. Nie gasić go po „bypass”, umieścić go na ołtarzu władzy w domu, który jest łatwy do zrobienia sobie (w Internecie wiele informacji na ten temat).

28.jpg

Niech świeca się sama zapali. Ten moment jest bardzo ważny, ponieważ pokazuje twój szacunek dla opiekunów Twojego domu.

Po zakończeniu sprzątania domu, powinieneś umieścić ochronę i napełnić dom pozytywną energią, tak aby stary negatyw nie powrócił do oczyszczonej przestrzeni.

Oto kilka wskazówek dotyczących ustawiania ochrony.

Ochrona energetyczna w domu

29.gif

- napełnij swój dom purpurowym światłem;

- umieść osłonę energetyczną. Może to być dowolny obiekt, co najważniejsze, musisz wizualizować to, co robisz;

- umieścić na progu swoich domów barierę, która zamknie dostęp do niższych wibracji energii niż życie w domu. Pamiętaj jednak, że ta opcja działa tylko dla kogoś, kto stale pracuje nad sobą i osiąga wyniki w tej kwestii;

- pociągnij złotą sieć do wszystkich zewnętrznych wyjść z domu (okna, drzwi, balkon). Sieć powinna być z najmniejszymi komórkami;

- umieść duchowego obrońcę, który będzie pilnował domu. W czasach naszych babć takim adwokatem była odwrócona miotła;

30.jpg

- zrobić ołtarz w domu, aby zharmonizować przestrzeń, która pomoże ustabilizować przestrzeń energetyczną i przyczyni się do twojego duchowego rozwoju. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na tworzenie różnego rodzaju ołtarzy rodzinnych. Ołtarz jest strażnikiem i świadkiem waszych intencji.

Teraz otrzymałeś wszystkie niezbędne informacje na temat czyszczenia domu negatywności i zabezpieczenia na etapie postoju. Czas działać. Jednak gorliwość w tej sprawie nie jest tego warta. Nie czyść swojego domu więcej niż 1-2 razy w roku. I możesz karmić swoją przestrzeń miłością i ciepłem każdego dnia!

Ссылка на основную публикацию
2019