5 znaków na twoim ciele, które mówią, że urodziłeś się czarownicą lub czarownicą | jocelynkelley.com

5 znaków na twoim ciele, które mówią, że urodziłeś się czarownicą lub czarownicą

5 знаков на вашем теле, говорящих о том, что вы рождены ведьмой или колдуном

Chiromancja jest potężnym źródłem bardzo cennych informacji. Daje nam zrozumienie zarówno naszego fizycznego, jak i duchowego ciała.

Czytaj także: TEST: zgadnij liczbę, a zgadniemy (dokładność 100 procent)


Każdy z nas słyszał o liniach na dłoniach, które mogą powiedzieć o osobie praktycznie wszystko.

Są znaki, które pomagają dowiedzieć się więcej o tym, co czeka nas w miłości, ile małżeństw i dzieci będziemy mieć w przyszłości, jakie sukcesy czekają na nas w naszej pracy.


Chiromancja, linie na dłoniach

10) .jpg

I są linie, które wskazują, co osiągniemy w życiu. Nasze zdolności i talenty "wycinają" się na palcach oryginalnych znaków.

Ponadto istnieją wydruki, które wskazują na potężną energię i moc czarownicy. Tak więc, jakie znaki na dłoni mówią, że kobieta jest urodzona przez najbardziej realną czarownicę?

Przy okazji nie musisz mieć tych wszystkich znaków. Jednak najczęściej obecność takich znaków wskazuje, że ich posiadaczem jest kobieta.

Oznaki wiedźmy

1. The Secret Cross (Mystic Cross)

1) .jpg

Być może jednym z najpotężniejszych znaków, że jesteś czarownicą, jest obecność sekretnego krzyża (lub mistycznego krzyża). Ten znak w kształcie litery X znajduje się pomiędzy linią serca a linią głowy.

Przestudiuj uważnie swoją dłoń. Masz ten sekretny (mistyczny) krzyż?

Ludzie, którzy mają te znaki, są uważani za posiadaczy magicznych umiejętności od najmłodszych lat. I rzeczywiście, wśród prawdziwych magików, czarownic i jasnowidzów, jest wielu tych, którzy mają taki znak na swojej dłoni.

Co więcej, ich właściciele mają naturalną tendencję do okultystycznych nauk i tajnej mądrości. Mają silną intuicję, która czyni z nich potężne czarownice i czarowników.

2. The Psychic Cross

2) .jpg

Spośród wszystkich linii na dłoni Krzyż Mentalny jest naprawdę ważnym znakiem.

Znajduje się u podstawy jednego z palców.

Należy pamiętać, że każdy palec reprezentuje pewną planetarną istotę. Dlatego musimy porównać palec z odpowiednią planetą i zobaczyć, co ten znak oznacza na konkretnym palcu.

Jeśli psychiczny krzyż znajduje się u podstawy palca wskazującego:

Palec wskazujący to palec Jowisza. Dlatego psychiczny krzyż u podstawy tego palca oznacza, że ​​szczęście Jowisza jest po twojej stronie. Będziesz miał magiczne możliwości, aby pomóc ci odnieść sukces.

Oznacza to także, że masz nadprzyrodzoną predyspozycje do magicznej mądrości. Możesz stać się bardzo potężną osobą, ponieważ masz zdolność łatwego wchłaniania wiedzy.

Przyciągają Cię ludzie, którzy są równie potężni w swojej energii, którzy mogą stać się waszymi mądrymi nauczycielami i mentorami. W przyszłości będziecie skazani na to, aby stać się jednym z takich nauczycieli.

Jeśli psychiczny krzyż znajduje się u podstawy środkowego palca:

Środkowy palec jest palcem Saturna. Tak więc, jeśli w tym miejscu znajduje się psychiczny krzyż, jesteś sam błogosławiony przez Saturna, uważany za planetę czarownic.

Masz umiejętność uczenia się i łatwego uczenia się wszystkiego, czego dotykasz. Co więcej, zostałeś pobłogosławiony przez surowego nauczyciela, ale chcesz poznać Magię tylko poprzez swoje doświadczenie.

Będziesz mógł odkryć swoją niezwykle potężną energię, gdy tylko zaczniesz poświęcić wystarczająco dużo czasu dla siebie. Zwróć uwagę na medytację. Ona naprawdę działa cuda. Dobry zdrowy sen ma również naprawdę leczniczy wpływ.

6) .jpg

Jeśli psychiczny krzyż znajduje się u podstawy anonimowego palca:

Nienazwany palec jest palcem Słońca. Dlatego jeśli zauważysz tam krzyż, jesteś błogosławiony przez Słońce i Apolla, Boga Magii i Proroctwa.

Masz siłę, by przyciągnąć to, czego potrzebujesz w życiu. Jesteś prawdziwym magikiem lub czarodziejką.

Oznacza to, że twoje życie miłosne może być inspiracją w twoich magicznych działaniach. Kiedy jesteś aktywna seksualnie, znajdziesz oświecenie dzięki przyjemności, którą otrzymujesz. Naładuj się pozytywną energią słoneczną.

Jeśli psychiczny krzyż znajduje się u podstawy małego palca:

Mały palec to palec Merkurego. To Merkury wiąże się ze wszystkimi magicznymi czynami i przewidywaniami.

Jeśli masz taki znak, oznacza to, że od najmłodszych lat pogrążyłeś się w magicznym świecie sakramentalnym i magicznym. Dlatego jeśli jesteście pobłogosławieni tym znakiem, urodziliście się, aby kochać magię i być z nią związani na zawsze.

Oznacza to, że Merkury - Hermes, mądry bóg, pobłogosławił twoje narodziny, czyniąc cię potężnym czarodziejem / czarownicą. Pamiętaj, aby wykorzystywać mózg i serce do rozwijania swoich magicznych zdolności, ale tylko dla pokojowych i dobrych celów.

Znaki czarownicy w kobiecie

3. Trójząb mentalny

3) .jpg

Znakiem piramidy, podobnym do trójkąta u podstawy palca serdecznego, jest trójkąt Mentalny. Uważnie przyjrzyj się bliżej, najczęściej ten znak jest niewyraźny lub wyraźny. Ważne linie na dłoni są z reguły blade i trudne do rozpoznania.

Znalazłeś taki znak? Jeśli jest obecny, oznacza to, że z jakiegoś powodu, celowo lub nieumyślnie, blokujesz swoje magiczne zdolności.

Czasami blokujemy nasze magiczne zdolności. Zdarza się, że w poprzednich życiach robiliśmy coś złego i używaliśmy magii do mrocznych celów. Jest to mechanizm ochronny, który działa w taki sposób, że już nie krzywdzimy siebie i innych ludzi.

7) .jpeg

Za każdym razem, gdy używamy czarnej magii, aby kogoś skrzywdzić i / lub ingerować w czyjąś wolną wolę, tworzymy złą karmę. Ta zła karma w końcu powraca do nas.

Psychiczny Trójkąt - bardziej przypomina psychiczne więzienie, w którym znajdują się nasze magiczne zdolności. Ten znak może również wskazywać, że ktoś inny połączył nasze mocne strony. Może to również oznaczać, że w poprzednich wcieleniach stworzyliśmy naszych własnych wrogów.

Kluczem do uwolnienia naszych mocnych stron i zdolności jest miłość i akceptacja siebie i innych. Ponownie możemy stać się potężnymi magami, jeśli nauczymy się wybaczać innym, a co najważniejsze, nam samym.

4. Znak uzdrowiciela

4) .jpg

Cztery lub więcej równoległych linii na spodzie małego palca wskazują na to, że dana osoba jest potężnym uzdrowicielem i posiada najsilniejsze zdolności.

Oznacza to, że osoby o takim znaku na ciele mają ogromne możliwości, mogą dotykać ludzkich serc i leczyć blizny zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie.

W dzisiejszych czasach ci ludzie to zazwyczaj lekarze, psychologowie lub trenerzy. Wybrali tę trudną ścieżkę, aby pomóc innym odzyskać i żyć szczęśliwie.

8) .jpeg

Możemy powiedzieć z całą pewnością, że te znaki na naszych rękach są podobne do znaku Merkurego - Hermesa, boga komunikacji i uzdrawiania.

4-5 równoległych linii wskazuje na potężnego uzdrowiciela, 6-7 linii wskazuje na tego, kto ma stać się uzdrowicielem.

Ale osiem lub więcej linii wskazuje, że ten człowiek miał zdolność leczenia w poprzednich wcieleniach. Im więcej linii, tym bardziej rozwinięty jest dar uzdrawiania innych i pomagania innym.

Oczywiście, aby opanować sztukę uzdrawiania, potrzeba praktyki, niewiarygodnej cierpliwości i uwagi. Ważne jest, aby móc słuchać innych, a także tych, którzy słusznie można nazwać nauczycielami.

5. Linie astralne

5) .jpg

Te ślady na dłoni wskazują na naturalną zdolność pokonywania czasu i przestrzeni. Na płaszczyźnie astralnej podróżujesz więcej, niż sam to sobie uświadamiasz!

Jeśli na dłoni jest podobny znak, urodził się człowiek, by podróżować zarówno w ciele fizycznym, jak i astralnym.

Ponadto, właściciel takich linii na dłoni ma wszelkie szanse na zostanie wielkim magiem / wiedźmą, ponieważ wie, jak robić to, co nie jest dawane innym ludziom.

9) .jpg

Szamani, czarownice i magowie podróżują po świecie astralnym, mogą leczyć innych, a także posiadają wiele innych niesamowitych zdolności, które po prostu zadziwiają zwykłą osobę, która nie posiada super zdolności.

Co najważniejsze, z czasem, aby rozwinąć swój niezwykły prezent we właściwym kierunku, nie szkodząc, a wręcz przeciwnie, pomagając tym, którzy potrzebują pomocy.

Oprócz znaków na dłoni, istnieje wiele innych znaków, które wskazują, że urodziłeś się prawdziwą czarownicą. Znaki te polegają na postrzeganiu świata, zachowaniu, interakcji z otaczającymi ludźmi itp..

Czytaj także: 13 znaków, że jesteś czarownicą

Pamiętaj, aby zwracać na nie uwagę. W końcu całkiem możliwe, że zagłuszacie zdolności, które są wam dane od urodzenia.

Ссылка на основную публикацию
2019