13 znaków, że jesteś czarownicą | jocelynkelley.com

13 znaków, że jesteś czarownicą

13 признаков того, что ты ведьма

Kto jest czarownicą??

I jak rozpoznać to wśród tłumu ludzi?

Klątwa za to lub nagroda z góry?

Z reguły słowo szaman jest szeptane.

Kiedy ludzie pytają dziewczyna, czy jest czarownicą i czy ma magiczne wdzięki, zadają to pytanie trochę nerwowo iz oczywistą obawą.

vkontakte.png

0) .jpg


Znaczenie tego słowa w wielu ludziach wiąże się z czymś zakazanym i haniebnym. Oczywiście, powodem tego są pewne stereotypy od wieków w wyniku patriarchatu, męskiej dominacji w społeczeństwie, które przenika planetę do 5000 roku.

Nie jest przesadą stwierdzenie, że bardzo często męska energia po prostu tłumiła kobiecą energię, jeśli była silniejsza.

00) .jpg

Co tak zwane polowanie na czarownice w średniowiecznej Europie. Tysiące zrujnowanych istnień było wynikiem histerycznego nastroju tłumu i jego ignoranckiej mentalności.

Jeśli kobieta była piękna, miała rude włosy lub po prostu kochał koty, mogła zostać uznana za czarownicę, złapać i spalić na stosie.

0-1.jpg

W tym czasie zabito wiele mądrych kobiet, uzdrowicieli, bliskich ziemi. W średniowieczu każda kobieta, która odmówiła posłuszeństwa prawom chrześcijańskim i patriarchalnym, mogłaby łatwo zostać zabita.

Pod fałszywymi pretekstami na tle rosnącej histerii tysiące niewinnych istnień tych, którzy po prostu wydawali się dziwni i niezrozumiali dla tych, którzy są wokół nich.

0-2.jpg

W uczciwości bardzo ważne jest przywrócenie piękna, siły i spuścizny słowu "czarownica". Celem wiedźmy zawsze była i będzie ziemia.

Czarownice kochają ziemię i uwielbiają naturę. A natura nie jest szatanem.

Kolejny powszechny mit o wielkich brodawkach na nosie wiedźmy powstałej w wyniku wpływu filmów hollywoodzkich. Przerażające maski na Halloween nie oddają rzeczywistości.

0-3.jpg

W rzeczywistości czarownice są piękne i naturalne, podobnie jak sama natura. Nie wyrządzają krzywdy i żyją zgodnie z zasadami karmy: wszystko, co robią, powróci do nich potrójnie.

Im bardziej zabijamy ziemię, tym bardziej się zabijamy. Czarownice lubią jedność z dziką i zależą od cyklu Ziemi i faz księżycowych.

Jak więc znaleźć czarownicę wśród milionów najzwyklejszych kobiet? Czy ona jest czarownicą? A może sam często zadawałeś to pytanie? Oto 13 mistycznych znaków, dzięki którym możesz określić, czy jesteś czarownicą:

Jak rozpoznać czarownicę

1. Związek z mocą ziemi

1) .jpg

Czarownica jest kobietą ziemi. Dziedziczymy jego naturalną moc, zdolność do narodzin, transformacji, uzdrawiania. Siła i energia kobiet są bardzo podobne do potęgi ziemi.

Czy wiesz, jak widzieć znaki w prostych rzeczach i znaleźć odpowiedzi na pytania w schematach, które rysuje natura? Jej mądrość jest twoją mądrością?

Twoje życie i twoje ciało są dostosowane do sezonowych zmian w przyrodzie? Jeśli jesteś aktywny i dynamiczny w lecie, jesienią staje się ospały i zrelaksowany w zimie jak martwy, a na wiosnę odzyskać, to są całkowicie zależne od kaprysów natury.

Znaki czarownicy w kobiecie

2. Wewnętrzna mądrość

2) .jpg

W tobie jest oczywiście coś od wiedźmy, jeśli:

Czy czujesz, że w tobie kipi kocioł naturalnego uzdrawiania mądrości, a ludzie zwracają się do was o radę, powiedz nam o swoim życiu, miłości, lub podzielić się swoimi problemami w nadziei, że one pomóc.

Przeczytaj także: 10 najsłynniejszych domów z duchami

Ty z kolei dajesz im radę lub gotujesz nalewki ziołowe i różne leki (ponieważ bardzo dobrze zna właściwości roślin). Ludzie opuszczają was z sercami pełnymi nadziei na szczęście i uzdrowienie.

Skąd mam wiedzieć, że jestem czarownicą

3. Bliskość natury

3) .jpeg

Czy mieszkasz w lesie lub w pobliżu stawu? Jeśli nie, spędzaj dużo czasu w takich miejscach, preferując ich obszary miejskie?

Czarownice, nierozerwalnie związane z naturą, starają się być jak najbliżej natury i spędzać z nią tyle czasu, ile to możliwe.. Jej naturalne piękno i energetyczne czarownice dają im siłę.

3)) .Jpg

Wielu wykonuje swoje rytuały nad wodą lub w lesie. Jeśli jesteś czarownicą, na łonie natury czujesz się jak w domu.

Oznaki wiedźmy

4. Nie boisz się burz i sztormów

4) .jpg

Nie odczuwasz strachu, nawet gdy natura szaleje, więc wydaje się, że nadeszła apokalipsa. Co więcej, lubisz burze i burze, a czasami zastanawiasz się, być może swoją własną energię i powodując taki cios dla żywiołów.

Czarownica cieszy się mocą natury w każdym z jej przejawów. Lubi deszcz i wiatr.

5. Miłość do zwierząt

5) .jpg

Kochasz świat zwierząt i współczujesz wszystkim istotom żyjącym na naszej planecie. Możesz poczuć ich ból i płakać z nim..

W jakiś dziwny naturalny sposób znasz cały rodzaj zwierząt, potrafisz to zrozumieć, a także widzisz znaki, które dają ci zwierzęta.

5)) .Jpg

Często trafiasz do domu zagubionych psów lub wlatujesz do okien ptaka. Zdarza się również, że nieznany koń zbliży się i pochyli głowę do ramienia.

Potrafisz rozmawiać ze zwierzętami, rozumieć ich prośby i leczyć je ze schorzeń?

Czarownice i zwierzęta są tak bardzo zależne od natury, że potrafią mówić w podobnym języku energetycznym i łatwo się rozpoznają.

Jak rozpoznać czarownicę

6. Wpływ księżyca

6) .jpg

Twoja aktywność i nastrój zależą od faz księżyca? Energia księżyca wpływa na ciebie. Będąc małą dziewczynką i stojącą przy świetle księżyca, czy rozmawiałeś z księżycem? Czy teraz dostosowujesz się do jego faz??

Na przykład, jeśli zaczniesz żadnych nowych projektów lub relacje, gdy księżyc rośnie tylko? Czy zauważyliście, że kiedy księżyc jest w pełni, wokół ciebie rzeczy zaczynają zachowywać się w dziwny sposób, a kiedy spada, wszystkie zakłady lub osłabić związek i są na spadku?

6)) .Jpg

Jeśli masz w sobie cechy czarownicy, nie przegapisz okazji, by usiąść w zupełnej ciszy samotnie w nowiu. W ciemnościach marzysz i planujesz przyszłość.

Tak więc w nowiu dostosowujesz się do faz księżyca, zbierając jego energię.

Umiejętności Wiedźmy

7. Potężna moc do spełniania pragnień

7) .jpg

Czy masz jakiekolwiek podejrzenia, że ​​twoje życzenia mają właściwości? Zachowaj ostrożność, ponieważ może się ziścić, zarówno dobrych, jak i złych życzeń.

Czarownice są stare, jak świat. Jeśli jesteś czarownicą, możesz zobaczyć w swoich oczach starożytne historie i tajemnice ziemi, mity i tajemnice, odpowiedzi na wiele pytań.

8. Zdolność do uzdrawiania ludzi

8) .jpg

Najprawdopodobniej są w tobie cechy czarownicy, jeśli masz pragnienie i umiejętność uzdrawiania ludzi.

Masz dar wyboru ziół leczniczych, naturalnej energii dla siebie i swoich bliskich ludzi. Niewątpliwie jesteś czarownicą, jeśli po prostu położysz rękę na czyimś chorym plecach lub miejscu siniaka, a na jutro ból znika, a rana jest opóźniona.

Przeczytaj także: 13 powodów, dla których liczba 13 jest uważana za pechową

Ludzie mogą wyleczyć się ze swoich dolegliwości, nawet jeśli są tuż obok ciebie. Czarownice, będąc bardzo blisko ziemi, są naturalnymi uzdrowicielami.

Cechy czarownicy

9. Wspomnienia z przeszłego życia

9) .jpg

Z reguły czarownice pamiętają swoje poprzednie życia. Wiele z nich nadal są bolesne wspomnienia o tym, jak zostały one spalone na stosie lub utonęła w średniowieczu, tylko dlatego, że były dzikie, mądry i wolne.

Czarownice rozpaczliwie próbują wyrzucić obrazy z przeszłości.

10. The White Crow

10) .jpg

Z reguły wiedźmy zawsze czują się nieswojo wśród ludzi. Często są uważane za białe kruki i nie doceniają, mimo że są mądre i sprytne. Po prostu nie rozumieją innych.

Czasami mówi się, że są outsiderami, ponieważ często wycofują się w sobie i unikają ludzi, chociaż są pełni poważnych pasji.

10)) .Jpg

Jeśli jesteś czarownicą, najprawdopodobniej nie pasujesz do ogólnie przyjętych norm i zasad. Znasz tajemne i święte rzeczy i możesz zobaczyć, czego inni nie mogą zrozumieć.

Nie łączysz się z dużym tłumem, ale przeciwnie, wolisz samotność. Jesteś bardzo wrażliwy i delikatny, ale masz moc samotnego wilka.

Potrzebujesz dużo czasu na myślenie, marzenie, komunikowanie się z naturą i odbudowywanie na nową falę.

11. Mistyczne kryształy jako własność osobista

11) .jpg

Przyciągają cię piękne skały, które zawierają energię ziemi. Różowy kwarc, turkus, bursztyn - te naturalne kamienie są do Państwa dyspozycji przez długi czas.

Zachowałeś je od czasu, gdy nie wiedziałeś o ich magicznych właściwościach. Niektóre z nich zostały ci przedstawione, inne, które sam zebrałeś.

11)) .Jpg

Czarownica wie o swoich właściwościach leczenia chorób, potrafi ładować kamienie, używać jako ochrony przed negatywnym wpływem z zewnątrz, a także nosi je jako biżuterię.

Jeśli jesteś czarownicą, wiesz, jak użyć płonącej świecy i trochę kamieni, by przywołać duchy i anioły, a także stworzyć magiczną boską aurę.

12. Magia

12) .jpg

Wierzysz w magię jak dziecko, widzisz mistycyzm w powietrzu i wokół ciebie. Przyciągasz niezwykłe rzeczy, historie, tematy.

Pomimo tego, że ludzie wokół ciebie nie wierzą w mistyczne znaki i znaki, w twoim sercu jest kąt, w którym wierzysz w magię.

12)) .Jpg

Przyciągają cię filmy, książki, okropne i dziwne historie o czarownicach, upiorach. Myślicie, że nie ma zbiegów okoliczności i że wszystkiego, co nam się przydarza, nie można nazwać przypadkiem.

Wierzysz w znaki i symbole i zawsze je widzisz. Przestrzegasz zasady "nie ma wypadków na tym świecie" i wiesz, że nawet kiedy jesteś gdzieś zupełnie sam, nigdy nie jesteś sam.

13. Wróżbiarstwo

13) .jpeg

Masz bardzo rozwiniętą intuicję i bardzo często przewidujesz i przewidujesz wydarzenia tak dokładnie, jakbyś miał w sobie tę samą magiczną kryształową kulę.

Kiedy mówisz o tym, co Twoim zdaniem może się stać, ludzie często cię słuchają. Czasami możesz zobaczyć daleką przyszłość i przewidzieć wynik działania. Ale widzicie nie tylko przyszłość, marzenia i wizje mówią wam również o przeszłym życiu.

Możesz czytać osobę jako otwartą książkę, a na jego energii dużo mówić. Masz szósty zmysł. Z tego powodu przyciągają cię karty tarota i inne mistyczne rzeczy i przedmioty, dzięki którym możesz przewidzieć miłość, separację i inne wydarzenia.

Jeśli co najmniej kilka z 13 znaków możesz śmiało twierdzić do siebie, możliwe, że jesteś prawdziwą wiedźmą.

Ссылка на основную публикацию
2019