Rak horoskopu | jocelynkelley.com

Rak horoskopu

rakRak jest chyba najbardziej emocjonalnym i zmysłowym znakiem zodiaku. Nic dziwnego, że jego związek z żywnością jest dość skomplikowany. Food for Cancer to nie tylko paliwo i zestaw składników odżywczych, ale źródło przyjemności, komfortu lub odwrotnie - sprawca wszystkich bolączek. Z boku może się wydawać, że jedzenie jest najważniejszą rzeczą w życiu tego znaku. Jeśli zapytasz bezpośrednio Raka o to, będzie zaskoczony i odpowiedział, że najważniejsze jest nie jedzenie, ale powietrze i woda.

ciasto с чаемKiedy Rak wszystko jest dobre w życiu, że w żaden sposób nie zaprzecza jego żołądek i chętnie słucha jego zachcianki: próbować nowych pokarmów i receptur, przejdź do najlepszych restauracji i wybiera najbardziej egzotyczne potrawy podczas podróży zagranicznych. Gdy coś idzie nie tak, jak byśmy chcieli, Rak szuka pocieszenia w jedzeniu: jedzenie kilo ciastek i czekolady z aromatycznej herbaty lub spędza wieczór oglądania telewizji z piwa i chipsy.

Raki lubią nie tylko jeść, ale także gotować i chodzić na zakupy spożywcze. Kiedy Rak nie ogranicza się do środków, z pewnością przyniesie ze sklepu coś nowego i spróbuje go ugotować na wiele sposobów. Oprócz kupowania zwykłych produktów może niezauważalnie napełnić swoją lodówkę przysmakami: anchois, oliwki, drogie sery, zbożaegzotyczne dżemy. Szczególnie podobają się przedstawicielom tego znaku produkty o długim okresie trwałości: nietypowe zboża, przyprawy, suszone owoce, marynowane warzywa. Z ich pomocą w każdej chwili możesz stworzyć arcydzieło kulinarne dla gości lub dla siebie kochanego. W tym samym czasie Rakov nic nie traci. Z pewnością znajdą zastosowanie do wszystkiego, co leży w lodówce i nie pozwolą na zepsucie produktów.

Raki lubią wszystko, co wiąże się z jedzeniem. Lubią czytać książki kucharskie, oglądać pokazy kulinarne, badać właściwości produktów. Prawdziwy rak nigdy nie jest zbyt leniwy, aby przeczytać listę składników produktów i poprosić sprzedawców lub kelnerów o podchwytliwe pytania.

rybyUwaga, proszę! Jeśli przypadkowo Rak zapytać o napoju lub produktu, które są traktowane w domu, przygotuj się na półgodzinny wykład, po którym będzie można dowiedzieć się o tym, co lubisz, a jego rola w historii wszystkiego. Nawet nie próbuj spierać się z Rakiem w sprawach związanych z żywieniem. On z reguły wie więcej, ponieważ jest naprawdę zainteresowany tą sferą życia.

Odwiedzanie Raka jest bardzo interesujące. Nawet jeśli się w dzień powszedni w przypadku, właściciel Rakiem oferują herbaty lub kawy, ale nie jakiś wątpliwy torbę lub produkt rozpuszczalny i zaskakująco smaczny napój, którego nazwę można usłyszeć po raz pierwszy. Gdy przyszedł do odwiedzenia następnym razem spróbować zupełnie inny napój, ale nie dlatego, że przeszłość jest skończona, ale ponieważ właściciel inny nastrój, wymaga innego herbat.

rybyW przypadku raka ważne jest nie tylko samo jedzenie, ale także jego wygląd i pochodzenie. Wrażliwy na raka nie toleruje produktów ubocznych: kłosów wieprzowych, jaj wołowych, kiełbasy krwi, mleka rybnego, a tym bardziej jest łagodna - najskuteczniejsza broń przeciwko przedstawicielom tego znaku. Z reguły nie lubią ryb, gotowanych w całości: kości i płetwy zniechęcają ich do apetytu. Kawior, owoce morza, a także ich imiona - kraby - pozostawiają przedstawicieli tego znaku obojętnym. Niektóre raki nie lubią galaretki ani płynnej owsianki właśnie ze względu na estetyczną nieatrakcję.

W serwowaniu potraw prawdziwy Rak stara się zachować i podkreślić naturalne piękno produktów. Nie musiałby być smażone ziemniaki z patelni i śledzia w gazecie, a oni tworzą harmonijną kompozycję z tych produktów przy pomocy zieleni, sosów i dań lepiej, że nie ma w domu. Smaczne pizzy raka - nie jest to gęsty kiełbasy, sernik i bardzo cienkie ciasta z lekkim wypełnieniem. Idealne sałatki do tego znaku - nie jest to wieżowiec z warstw majonezem i mozaiki kalafiora kolorowych warzyw, kawałków mięsa lub sera, z dużą ilością zieleni, nalał oliwy z oliwek i sztuki rozłożone na dużym półmisku.

warzywo салатWielu może się wydawać, że zwiększona uwaga Raka na żywność jest snobizmem i chęcią postawienia się ponad innymi. W rzeczywistości wszystko jest inne. U wielu przedstawicieli tego znaku jednym ze słabych punktów jest żołądek i inne narządy trawienne. Rak musi nauczyć się właściwości produktów i nauczyć się gotować, aby czuć się dobrze i być w formie. Właśnie dlatego Rak nie lubi ulicznych fast foodów, traktuje z nieufnością do kawiarni i restauracji, skrupulatnie badając menu. Spokojniej jest zjeść obiad w domu, gdzie jest przekonany do każdego składnika i nie spodziewa się brudnej sztuczki. Wśród nowotworów, którzy uważają, że ich jedzenie w domu jest smaczniejsze niż restauracja.

Nadmierne emocjonalne połączenie z jedzeniem może prowadzić do raka w problemie nadwagi. Znak ten jest niezbędny, aby ściśle monitorować ilość tłuszczów i węglowodanów prostych w codziennych posiłkach. Najlepszym sposobem, aby to zrobić - całkowicie zrezygnować z zakupionych wędliny, konserwy i słodycze i dowiedzieć się, jak przygotować ich analogi domu: wieprzowina, grillowanym kurczakiem, pierogi, słodkich wypieków, ciasta, babeczki i ciasta. Niech to trochę potrwa, ale ważniejsze jest zdrowie i dobry nastrój.

morski капустаPodobnie jak wszystkie znaki należące do żywiołów wody, rak potrzebuje ocieplenia żywności. Każdego dnia musi spożywać pieczone lub gotowane potrawy, używać różnych przypraw, pić czarną herbatę lub kawę.

Szczególnie przydatny w produktach rakowych zawierających jod (jarmuż, jęczmień, zielenie), wapń (produkty mleczne) i białka (chude mięso, ryby, rośliny strączkowe).

Rak, jak żaden inny, powinien zwracać uwagę na alkohol. Niestabilność emocjonalna tego znaku może łatwo doprowadzić do uzależnienia. Nawet po pojedynczej libacji Rak może być trudny do przywrócenia zaburzonej równowagi. Aby cieszyć się przyjemnym działaniem alkoholu bez szkodliwych konsekwencji, zaleca się, aby ten znak został przyniesiony do baru domowego kilku butelek drogich win, likierów, whisky. Te szlachetne drinki pozwolą Ci odpocząć w przyjaznej firmie i będą znakomitym dodatkiem do kulinarnych przysmaków dla smakoszy - Raka.

Ссылка на основную публикацию
2019