Lew Horoskop | jocelynkelley.com

Lew Horoskop

lewLew jest znakiem ognia, kipiącej energii i namiętności. Nie traktuj tego znaku zodiaku jako bezpośredniego odpowiednika króla zwierząt. Oczywiście mają coś wspólnego, ale człowiek urodzony pod znakiem Lwa nie jest krwiożerczym drapieżnikiem, który wysyła lwy na polowanie i przychodzi na wszystko gotowe. Oba lwy są zjednoczone miłością świeżej i obfitej żywności. Ale jeśli król zwierząt rozpoznaje tylko mięso, wówczas człowiek urodzony pod konstelacją Lwa ma bardziej wszechstronne i złożone smaki.

sałata с мясомDla Leo w jedzeniu wszystko jest ważne: zarówno smak, jak i zapach, piękno karmy, korzyści i koszt. Na nim i jego krewnych ten znak nigdy nie zbawia i zawsze wybiera najlepsze produkty w sklepie i najlepsze dania w restauracji. To nie jest kaprys, a nie snobizm, jak może się wydawać z zewnątrz, ale nawyk powstały we wczesnym dzieciństwie. Wyobraź sobie, o której porze roku urodziły się Lwy: ostatni tydzień lipca i prawie cały sierpień. Mama przyszłego Leo prawdopodobnie dobrze odżywiona w ostatnim trymestrze ciąży i po urodzeniu dziecka. Mały Lew miał okazję poznać smak świeżych warzyw, owoców i jagód dosłownie z mlekiem matki. I pierwsze miesiące życia Lwa spadły jesienią, kiedy dary ziemi i mięsa zwierząt domowych są nasycone witaminami w jak największym stopniu. Czy warto zatem być zaskoczonym mocą i energią Leo? Lepiej jest szpiegować jego nawyki żywieniowe i przyjmować je, ponieważ ten znak ma naturalny talent do zdrowej diety.

Lew HoroskopWbrew powszechnym przekonaniom Lwy nie tylko jedzą mięso. Uwielbiają wszystko, co ma żywy smak, bogaty aromat i soczystą konsystencję. Lwy naprawdę lubią pikantne i słodkie potrawy, są zachwycone złożonymi miksturami przypraw i aromatycznych ziół, z czekolady i dżemu. Kawa w języku tureckim lub dobra czarna lub zielona herbata bez cukru - ich ulubione napoje. Zdarza się, że Lion jedzą rozpuszczalne kluski lub konserwy. Nie dlatego, że stał się nieczytelny w jedzeniu, ale dlatego, że nie było lepszej opcji w pobliżu, a uczucie głodu tego znaku jest nie do zniesienia. Z apetytem podczas jedzenia niezbyt przydatnego pożywienia, Lew jest w pełni świadomy swoich działań i rekompensuje szkody w najbliższej przyszłości - będzie ćwiczyć na symulatorze lub zjeść na obiad dodatkową porcję warzyw.

świeży овощиPrzedstawiciele tego znaku z przyjemnością zajmują się ogrodnictwem. Szczególnie są zadowoleni z różnorodności owoców własnej pracy. Lew nie pomieści całego ogrodu ziemniakami, ale rozpuści wiele odmian warzyw. Pomidory, ogórki i bułgarska papryka Lew zje z ogrodu, nie czekając na sałatkę. Jeśli to możliwe, Leo posadzi duży ogród i wyhoduje najlepsze odmiany jabłek, gruszek, moreli lub brzoskwiń, w zależności od klimatu. Latem i jesienią ten lew ogrodnik niczego nie potrzebuje, z wyjątkiem jego fabuły. Czy to czasem wychodzi na mięso lub ryby, żeby ugotować szaszłyk lub grillować dla towarzystwa przyjaciół.

Każdy urodzony pod znakiem Leo ma wielu przyjaciół i lubi być w centrum uwagi. Przedstawiciele tego znaku są w stanie nakarmić i zaskoczyć ogromną firmę bez żadnego wysiłku. Po prostu gotują dla gości to samo, co dla siebie - proste dania z najlepszych świeżych produktów, kawa według własnej receptury, domowe grzane wino - i to niewątpliwie odniesie sukces. Nie zapominaj także, że Lwów ma wrodzone poczucie piękna, kreatywności i zdolności do pięknie serwowanego jedzenia.

grzane winoLeo musi dokładnie wiedzieć, z czego składa się jego jedzenie, więc nie ufa zakładom gastronomicznym i preferuje sprawdzone miejsca. Jeśli Lwia przy tobie podczas wizyty zjada wszystko, a nawet prosi o suplementy - bądź dumny, jesteś znakomitym kucharzem! Misy, których skład trudno jest ocenić wzrokiem (dmuchane sałatki, zamknięte kanapki, zapiekanki i zapiekanki), nie powodują rozkoszy u Lwa. Ale jeśli masz gościa lwa jedzącego takie potrawy, bądź dumny - całkowicie go oswoiłeś.

morski рыбаAby zadowolić Lwa, nie musisz spędzać pół dnia w kuchni. Lepiej spędzić więcej czasu na wycieczce zakupowej lub lepiej udać się na targ i wybrać najświeższe lokalne owoce, warzywa, prawdziwy domowy twarożek, ser i mięso z farmy. Z tych produktów, bez specjalnego wysiłku, możesz przygotować prawdziwą ucztę dla Lwa: szybko smażyć lub piec mięso lub ryby, organizować talerz serów, upiec ciasto twarogowe z jagodami, pokroić warzywa i warzywa, umyć owoce. Bez mrożonych półproduktów i konserw - nie obrażaj bestii. Jeśli chcesz zaskoczyć Lwa luksusowym serwowaniem przy świecach, sztućcach i usługach przechowywanych do tej pory w kredensie, nie będziesz mógł nic zrobić: piękny stół jest oczywisty dla tego znaku, często jadł w domu.

TazhinW duchu i duchu, Lwy idealnie nadają się do kuchni gorących krajów: śródziemnomorskich (grecki, włoski, marokański), kaukaskich, uzbeckich, indyjskich, tajlandzkich. Pilaf i tazhin to chyba jedyne przypadki, kiedy Leo zatwierdza długie przygotowywanie mięsa. Francuskie przysmaki z sosami powodują ośmieszenie Lwowa, fast food amerykański-angielski Lwy mogą jeść tylko wtedy, gdy niemożliwe jest znalezienie normalnego posiłku.

W wyborze napojów alkoholowych Leo przejawia się także jako arystokrata i smakosz. Smak alkoholu dla niego jest ważniejszy niż wpływ na świadomość. Mniej znaczy lepiej, ale lepiej - to motto Leo dla gorących napojów. Wolałby raczej gin, koniak, alkohol, whisky lub stare wino niż dużo porto. Wódka - to zbyt nudne dla Lwa, można go używać tylko w koktajlach, które, nawiasem mówiąc, mają bardzo dobre kciuki do góry. Dla Leo nie ma nic wstydliwego w piciu dobrego koniaku. Aby cieszyć się jedzeniem i piciem, nie jest on wymagany przez firmę.

W porównaniu z innymi znakami, Lew karmi się dość dobrze. Powinien zwracać większą uwagę na fasolę i zboża. Tak, nie jest zbyt atrakcyjna i neutralna dla smaku i zapachu, ale te proste i bardzo przydatne produkty zwykle nie wystarczą w diecie smakoszy - Lwów.

Ссылка на основную публикацию
2019