Horoskop Wodnika | jocelynkelley.com

Horoskop Wodnika

WodnikWodnik jest znakiem powietrza. Często unosi się w chmurach i zastanawia się nad wiecznymi pytaniami, a nie nad tym, co zje dziś na obiad. Wodnik poświęca tyle samo jedzenia, ile potrzeba, aby zachować zdrowe i silne ciało. Przedstawicieli smakoszy tego znaku nie można nazwać, ale asceza też nie jest dla nich. Aquarius jest bezpretensjonalny, lubi proste obfite domowe jedzenie i znane z potraw z dzieciństwa. Ale jeśli nagle musisz przełączyć się na nową dietę w związku z przeprowadzką, koniecznością odchudzania lub oszczędzania, Aquarius szybko się dostosuje i nie będzie się zbyt nudzić na niedostępne naczynia - to tylko posiłek.

Horoskop WodnikaWielu Wodników, szczególnie mężczyzn, uważa, że ​​nadmierna dbałość o jedzenie jest wskaźnikiem zniewieściałości i słabości. Sam Wodnik może jeść kanapki przez cały dzień, a nawet zapomnieć o jedzeniu, jeśli jest zajęty czymś interesującym. Od innych oczekuje się tej samej samowystarczalności i zanurzenia w tej sprawie. Wodnik jest zwykle zaskoczony, gdy inni przerywają ważną i interesującą pracę, aby ugotować i zjeść pyszne danie. Nie jest jasne dla Aquarius i tych, którzy wydają większość swoich pensji na jedzenie, odwiedzają drogie restauracje i spędzają wakacje w hotelach, w których wszystko jest wliczone. Wodnik wystarcza, by czuć się pełnym i zdrowym, jego zainteresowania leżą w innych płaszczyznach.

Urodzeni pod znakiem Wodnika, nawet przyjmując gości, są nieuważni, aby wybrać posiłek. W najlepszym razie zamawiają sushi w sprawdzonej restauracji lub kupują gotowe krojone smakołyki w dobrym supermarkecie. W najgorszym przypadku goście będą musieli być zadowoleni z rozgrzanej pizzy, wędzonego kurczaka lub gotowych sałatek z najbliższego sklepu. Spędzanie kilku godzin w kuchni, aby rezultaty pracy zniknęły w ciągu kilku minut, zdecydowanie nie jest dla Aquarius. Dla nich jedzenie to tylko niezbędny atrybut imprezy. O wiele ważniejsze jest zapewnienie ciepłego, przyjaznego (lub romantycznego) środowiska.

koniakO wiele bardziej uważnie włączają Akwarystów do wyboru napojów alkoholowych, ponieważ zależą od nastroju i wyniku imprezy. Wiele Aquarius ma zapas sprawdzonych win w domu lub coś mocniejszego. (W tym samym czasie lodówka może być całkowicie pusta). Aquarius niekoniecznie musi być towarzystwem, by napić się kieliszka koniaku lub kieliszka szampana - może to zrobić w towarzystwie ukochanej osoby. Zdarza się, że niewielka ilość alkoholu jest niezbędna dla wrażliwej i delikatnej natury Wodnika, aby złagodzić stres i zrelaksować się po ciężkim dniu. Aby złagodzić stres nie zamieni się w nałogu, Wodnik to trzeba mieć awaryjne dla relaksu: kilka odmian herbaty, ziół (mięta, melisa, lawenda), kakao. Długie zimowe wieczory Aquarius może rozgrzać grzane wino, a jednocześnie zaskoczyć gości autorskimi recepturami.

kurczak котлетыNieuwaga w procesie gotowania może zagrać okrutny żart z Wodnikiem. Cóż, jeśli jest ktoś w rodzinie tego romantycznego, który zna i uwielbia gotować. Wtedy Aquarius zawsze będzie miał świeże domowe jedzenie. Jednak w tym przypadku bierze to za pewnik i nie zauważa opieki. Zrozumieć wartość dobrego odżywiania tak zepsute Wodnika będą mogli tylko wtedy, gdy pozbawiony. Jeśli rodzina nie poczyniono gotować i gościnni powitanie gości, Wodnik życia mogą karmić półproduktów i kanapki i nawet nie myśleć o rozszerzenie ich kulinarne stypendium. Jedyną rzeczą, która jest w stanie sprowadzić go z powrotem na dół do kuchni - to problemy ze zdrowiem lub otyłości. W takim przypadku Aquarius może zainteresować się dietami nowo powstałymi i spowodować jeszcze większą szkodę dla zdrowia.

sałataW poszukiwaniu siebie i swojego miejsca na świecie, wielu Akwarystów lubi wegetarianizm lub zaczyna obserwować post. Przed zmianą ustalonych nawyków znak ten powinien starannie zaplanować dietę: należy zwrócić uwagę na roślinne źródła białek, tłuszczów i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Bez pełnego odżywiania duchowa kultywacja będzie postępować powoli i bardzo ciężko.

Idealną dietą dla Aquarius jest zrównoważona dieta z niewielką przewagą w kierunku świeżych produktów roślinnych. Świeże lub marynowane lokalne warzywa, owoce, jagody i orzechy powinny być obecne w diecie Aquarius każdego dnia. Zapewni to Wodnikowi niezbędne pierwiastki śladowe, w szczególności magnez i wapń. Do normalnej pracy w jelicie Wodnik potrzebuje błonnika, który jest zawarty w dowolnych produktach roślinnych, zwłaszcza kapuście, marchwi i jabłkach.

ryby с фасольюZ produktów pochodzenia zwierzęcego, Wodnik najlepiej smakuje z ryb, masła, kefiru i twarogu. Jeśli to możliwe, zaleca się zastąpienie mięsa fasolą: częściej gotuj zupę fasolową, groch lub soczewicę. Preferowane metody przetwarzania produktów - hartowanie, gotowanie, pieczenie. Jeśli takie potrawy nie powodują apetytu, użyj naturalnych przypraw, octu winnego, oliwy z oliwek. Sól, cukier i tłuste sosy Wodniki należy spożywać oszczędnie. Smażone w wielu potraw masłem, pożądane jest, aby ograniczyć do 1-2 razy w tygodniu, a wędlin, kiełbas, konserw spożywczych, a także ciast i słodyczy - jedzenie jest zbyt ciężkie dla tego znaku powietrza iz lepiej jest odmówić w ogóle.

Przydatnym dla Aquariansów będzie z reguły czytanie listy składników produktów. Dowiadują się więc, że ich ulubiona lemoniada nie zawiera wcale soku owocowego, majonez jest zrobiony z wody i oleju roślinnego, jogurty nie mają jagód, a masło jest w połowie złożone z tłuszczów roślinnych. Podstawowa znajomość składu produktów i posiadanie kilku prostych receptur pomoże aktywnym i inteligentnym Akwarystom przez długi czas utrzymać zdrowie i młodość.

Ссылка на основную публикацию
2019