Horoskop Strzelec

Horoskop StrzelecStrzelec należy do żywiołów ognia, ale nie jest to otwarty płomień Barana i Lwa, ale żar. Można je łatwo zmienić w ogromny ogień, ale możesz zostawić je bez opieki i ostygną. Porównanie to najlepiej opisuje stosunek Sagittarian do jedzenia i do wszystkiego, co z nim związane. Jeśli jedzenie jest nudne, bez ekspresji (lub wydaje się, że taki płonący znak), Strzelec pozostanie obojętny na to. Ale jeśli coś go interesuje - nowy składnik lub metoda, niezwykłe połączenie, szybkość gotowania, oryginalna porcja lub efekt, który daje danie lub napój - Strzelec z pewnością spróbuje znaleźć i powtórzyć przepis.

mięso стручковая фасольKuchnia Craze Sagittarius zaczyna się niespodziewanie. W dzieciństwie i dorastaniu postrzegają żywność jako paliwo i nie przywiązują wagi do różnorodności swojej diety. Można powiedzieć, że są bezpretensjonalni i ascetyczni. Wielu Sagittarian ma wyraźnie ograniczony zestaw produktów, które jedzą. Ta czytelność z jednej strony jest bardzo wygodna: znając listę ulubionych produktów, Strzelec jest łatwy do zadowolenia. Ale z drugiej strony, wchodząc w nowe środowisko, kiedy nie ma znanych produktów, Strzelec ryzykuje, że pozostanie głodny.

mięso z kurczakaWiększość Strzelców ma interesującą cechę - wolą jeść nie żywność, ale produkty. Oznacza to, że przedstawiciel tego znaku chętnie spożywa surowe warzywa i owoce w całości, zamiast gotować sałatkę lub ciasto. Gotowany kurczak to pełny posiłek dla Strzelca, nie widzi sensu w parsowaniu go na kawałki, aby zrobić sałatkę lub kanapki. Z zewnątrz może wyglądać jak lenistwo lub niezdolność do gotowania, ale w rzeczywistości Strzelec jest naprawdę smaczniejszy. Uwielbia i docenia naturalny smak produktów. Wyjaśnij spartański stosunek do jedzenia we wczesnym dzieciństwie: Sagittarianie przybyli na ten świat w najciemniejszej i najpoważniejszej porze roku. Przez pierwsze kilka miesięcy życia nie widzieli słońca. Dlatego ich ciało instynktownie sięga po użyteczne pożywienie - naturalne produkty, które przeszły minimalną obróbkę cieplną. Nadmierna manipulacja gotową żywnością i dekorowanie naczyń jest zazwyczaj postrzegana przez Strzelca jako strata czasu. Jeśli jedzenie jest pyszne, biżuteria nie jest potrzebna, a jeśli nie jest smaczna - jej pojawienie się nie sprawi, że będziesz bardziej apetyczny.

ryby на паруNajciekawsza rzecz zaczyna się, gdy Strzelec nagle zostaje uprowadzony z jedzeniem. Nie ma znaczenia, co do niego prowadzi - smakoszy, zdrowia i pielęgnacji figur czy powodów etycznych - ale pryncypialna natura tego znaku daje o sobie znać w całej okazałości. Strzelec koniecznie podchodzi do jedzenia poważnie i dokładnie. Będzie badał właściwości produktów, optymalne metody ich przygotowania, zaczyna prześledzić pochodzenie tego, co je, a wraz z przerażeniem odrzuca produkty, które według niektórych kryteriów mu nie odpowiadają. Otaczanie go może wydawać się, że Strzelec jest zbyt zajęty kijem i komplikuje życie, ale dla Strzelca krytyczna postawa wobec jedzenia jest istotną kwestią. "Jesteśmy tym, co jemy" - nie pustymi słowami dla wielu Sagittarian.

Na etapie znajdowania właściwego jedzenia Strzelec może walczyć o prawdę i wściekle krytykować innych, którzy nie podzielają jego poglądów. Z biegiem czasu, gdy nowa dieta staje się nawykiem, zapał Strzelca zanika i nie próbuje już zmieniać świata. Jednak brak krytyki nie oznacza, że ​​go to nie obchodzi. Postaraj się zaprosić Głównego Strzelca do odwiedzenia i leczenia tego, czego nie akceptuje. W najlepszym razie będzie głodny, aw najgorszym - dowiesz się o sobie wielu interesujących rzeczy. Ten znak, nawet z grzeczności, nie będzie próbował nielubianych potraw.

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca bardzo ważne jest, aby wszystko w ich życiu miało rację, w tym jedzenie. Ale "poprawność" każdego Strzelca może być sama: dla kogoś najważniejszą rzeczą jest dobro, ktoś jest bardzo ważnym smakiem jedzenia i jego ilością, a ktoś gorliwie przestrzega zasady "nie zabijaj". W każdym razie nie można przekonać Strzelca, że ​​można jeść w inny sposób, dopóki sam nie zdecyduje się na zmianę diety. Może się to zdarzyć pod wpływem przeczytanej książki lub podróży, z powodu chęci schudnięcia lub w poszukiwaniu nowych smaków, ale nowe nałogi Strzelec będzie chronił równie gorliwie jak stary.

pieczone уткаOdwiedzanie Strzelca jest bardzo interesujące - nigdy nie wiesz, co ugotuje. W jednym możesz być pewien - wybór potraw i potraw jest dokładnie przemyślany i zaplanowany, a nie zależny od zawartości lodówki. Ludzie tego znaku zawsze mają w magazynie egzotyczne potrawy lub specjalne przepisy.

Zapraszając Strzelca do odwiedzenia, nie próbuj zaskakiwać go złożonymi daniami, jeśli nie jesteś w 100% pewien, że go kocha. O wiele dokładniej będzie gotować kilka prostych, dobrych dań, nie powodując zwątpienia w składniki: pieczoną kaczkę, szarlotkę, kanapki z kawiorem, świeże owoce, jagody, lody. Od sałatek majonezowych, faszerowanych warzyw, zup i innych potraw, których skład nie jest oczywisty, Strzelec woli odmówić. Strzelec zawsze dokładnie wie, co i ile chce zjeść, więc nalegaj, aby spróbował czegoś, w każdym razie niemożliwego. Ten znak jest niezwykły dla przejadania się, jedzenia dla firmy lub szukania jedzenia w komforcie.

Urodzony pod znakiem Strzelca, należy dokładnie rozważyć bilans składników odżywczych. Często w pogoni za zdrową dietą ci ludzie mogą ograniczyć się do tłuszczów lub białek. Aby utrzymać dobry stan zdrowia i odpowiednią sylwetkę Strzelec powinien zwracać uwagę na aktywność fizyczną, ale nie liczyć kalorii, a na pewno nie stosować się do "gryki", "kefiru" i innych podejrzanych diet.

whiskyWybierając napój, Sagittarians kierują się prostotą i celowością. Jeśli wino - potem czerwony francuski, jeśli piwo - to żyj, jeśli coś mocniejszego - wtedy naturalna whisky, balsam na ziołach lub dobra wódka. Mieszanie napojów nie ma zwyczaju Strzelca, nawet jeśli jest to modny koktajl. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest kawa z koniakiem lub likierem. Przy okazji o kawie: Sagittarianie nie rozpoznają rozpuszczalnych surogatów i wolą mocne orzeźwiające espresso lub kawę na wschodzie. To samo dotyczy herbaty - tylko świeżo parzonej i bez cukru.

Ссылка на основную публикацию
2019