Horoskop Baran

ariesBaran nie bez powodu jest wymieniony w horoskopie pod pierwszym numerem. Ludzie tego znaku zawsze są pierwsi i idą do celu przed sobą. Dlatego często jedzenie dla nich jest po prostu paliwem, a główne wymagania to wysoka wydajność i bezpieczeństwo, ponieważ nie ma czasu, aby Baran cierpiał na niestrawność. Kiedy Baran jest głodny, staje się całkowicie nie do zniesienia i niezdolny do pracy, więc zanim podejmie z nim jakiekolwiek pytania, dobry młody człowiek musi być nakarmiony i wypity.

pierogiTo pragmatyczne podejście do gotowania jest bardzo przydatny w trudnych czasach: Baran bez kaprysów syte jedzenie prosto do domu i iść wyłączyć góry wnieść coś rodziny pyszne przekąski, a nawet po drodze, że znajdzie. Ale kiedy wszystko jest dobrze, masowe nawyki żywieniowe mogą stać się śmiertelne dla Barana: hamburgery, ciastka, kiełbasa, pierogi i inne półprodukty od najbliższego sklepu może stać się podstawą jego diety.

Zapoznaj się z listą składników, poszukaj przepisów, obierz ziemniaki i spędź czas w piecu - to bardzo nudne dla żarliwego i porywczego Barana. Ale jeśli zdecyduje się stworzyć arcydzieło kulinarne, wszystko będzie na najwyższym poziomie. Dla gości wyjdzie Baran ze skóry, ale przygotuje sobie luksusową ucztę. (A w mgnieniu oka znajdzie najlepszą pizzerię w mieście i zamówi najsmaczniejszą pizzę.)

kurczakWszystkie Barany mają bardzo mądre ciało, które je ratuje. To on mówi mistrzowi, że jedzenie to nie tylko energia, ale także witaminy, minerały, błonnik i inne przydatne rzeczy. W wyborze produktów Baran często podąża za instynktami i kieruje się wyglądem: soczyste świeże mięso, warzywa, owoce, warzywa, czerwone wino bez wątpienia jak wszyscy przedstawiciele tego znaku. Ważne jest, aby nie zepsuć ich piękna i wartości odżywczych poprzez długotrwałe gotowanie. Jeśli istnieje wybór, Baran nie zawaha się preferować smażonego mięsa z pachnącą skórką i nie patrzy nawet w stronę duszonych klopsików lub sałatki z gotowanym mięsem. (Chociaż jeśli nie ma wyboru, te same kotlety i sałatka pójdą z hukiem.)

łosoś с овощамиW młodości Baran zazwyczaj nie zauważa szkód spowodowanych przez fast food, tłuste potrawy i słodycze, ponieważ silny wewnętrzny ogień tego znaku łatwo spala wszystko, co dostaje się do żołądka. Ale jeśli młodzieńcze niedyskryminowanie w żywności trwa przez 30 lat, wtedy problemy z nadwagą i wynikające z tego konsekwencje w postaci chorób przewlekłych i zmniejszonej aktywności są możliwe. Zdrowa, zrównoważona dieta jest ostatnią rzeczą, o której myśli Aries w tej sytuacji. Najpierw rzuca się na siłownię, symuluje lub będzie dręczyć się dietą, cierpi z powodu upadku swojej siły, okresowo załamuje się i wpada w gniew na siebie. W skrajnych przypadkach uczy się liczyć kalorie i ograniczyć słodycze. Niewielu Baranów jest gotowych poświęcić czas na naukę podstaw dietetyki, a zamiast wyczerpania się dietą po prostu trzymać się prostych zasad.

herbataCo ten energiczny znak ognia musi być zdrowy, smukły i szczęśliwy? Tak jak każdy przedstawiciel Homo sapiens: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy, minerały. Dla Barana jest tylko kilka niuansów.

Ze względu na wysoką aktywność Barana, odczuwają ogromne zapotrzebowanie na białka i czują się niekomfortowo bez mięsa, ryb i produktów mlecznych. Niestety białkom zwierzęcym często towarzyszą tłuszcze, a niebezpieczeństwo nadwagi i płytek cholesterolu w naczyniach jest duże. Dlatego bardzo ważne jest, aby Baran monitorował wielkość porcji i starannie podchodził do wyboru mięsa. Nie pij potraw mięsnych z Coca-Colą lub piwem. Do tego celu najlepiej wybrać prostą zieloną herbatę, a nawet lepiej przez pół godziny po posiłku wypić herbatę oolong lub dobrą Puer - pomaga w trawieniu ciężkich potraw i daje nowe doznania smakowe.

szparagiOprócz ulubionego mięsa Barana, należy zwrócić uwagę na roślinne źródła białek: orzechy, produkty sojowe, rośliny strączkowe i zboża. Dzięki umiejętnemu podejściu produkty te mogą być równie smaczne jak mięso. Orzechy można smażyć solą, serem sojowym lub szparagami, używanymi do przygotowywania sałatek i gulaszy warzywnych. W przypadku roślin strączkowych i zbóż jest trudniejsze: wymagają długiego gotowania, co nie jest bardzo podobne. Ale jeśli jeden dzień leczenia Baran właściwie ugotowane danie z ciecierzycy (ciecierzyca) i krupnik, on i jego ciało docenić smak i efekt, a Baran znajdzie w swoim napiętym grafiku przez długi czas moczenia i gotowania grochu i jęczmienia.

truskawkiOprócz białek, Baran potrzebuje żelaza i potasu. Na szczęście źródła tych substancji są wystarczająco atrakcyjne i smaczne: truskawki, banany, orzechy, pomidory. Jest trudniejsze w przypadku warzyw i warzyw korzeniowych. Baran ludzie są podejrzliwi z buraków, selera, cebuli, marchwi, kiedy pływać w formie gotowane w zupie, ale chętnie jedzą je jako część gorącego gulaszu, zwłaszcza jeśli ma mięsa. Jeśli Baran w ogóle nie przyciąga warzyw, możesz ugotować z nich świeżo wyciśnięty sok.

Gorąca natura Barana wymaga nasyconych smaków. Zawsze ma w swojej lodówce gorący sos (adżyka, wasabi, tabasco lub nawet ostry ketchup). Nieartykułowane majonez nie są dla niego. Co do przypraw, barany docenią nie tylko ostrą paprykę, ale także wszelkie dodatki o jasnym smaku i aromacie: kolendrę, borowiki, goździki, imbir, miętę, bazylię, rozmaryn. Być może ze względu na bogaty aromat przypraw, Baran tak lubi grzane wino i wszelkiego rodzaju nalewki i balsamy. Dokonywanie bar domu, Baran będzie starał się wypełnić go z napojami dla różnych okazjach: brandy, whisky i wódki o dobrym towarzystwie przyjaciół, różowego szampana i wyśmienitych likierów miłość romantyczna, czerwonych win obfitych świąt rodzinnych z dań mięsnych.

Ссылка на основную публикацию
2019