Test: Horoskop kompatybilności: jaki znak zodiaku jest dla Ciebie idealny? | jocelynkelley.com

Test: Horoskop kompatybilności: jaki znak zodiaku jest dla Ciebie idealny?

Test: Совместимость по гороскопу: какой знак Зодиака вам идеально подходит?

Szukasz idealnego partnera? Wtedy nie można obejść się bez astrologii, ponieważ jest w stanie wykryć dokładnie kto potrzebujesz tego, Jak puzzle, które pasują do twojej układanki.

Jeśli nadal masz wątpliwości, spróbuj testu, który pokazuje twój idealna kompatybilność
z tym czy innym znakiem Zodiaku.

Czytaj także: Prognoza astrologiczna na 2017 r. Koguta na znaki zodiaku

Mogłeś zauważyć, że w różnych okresach życia ludzie, potencjalni partnerzy, którzy byli tego samego znaku lub, być może, byli przedstawicielami jednego elementu. Przyciągnęły cię najbardziej. Sprawdź, czy twój ideał jest naprawdę tym znakiem?

Czy to naprawdę twoje przeznaczenie?

A może powinieneś przyjrzeć się komuś innemu?

vkontakte.png

OPINIA ASTROLOGIA. Rzeczywiście, znaki zodiaku mają powiązane lub odpychające energie. Uważa się, że niektóre znaki są bardziej odpowiednimi przedstawicielami "powiązanych" elementów. Ogień "Przyjaciele" z Powietrzem, a Ziemia - z wodą. Przeciwne znaki są kłótnie.

Na przykład przedstawiciele znaku Ogień Przedstawiciele znaków Bliźnięta i Wodnik, niż Ryby, Koziorożec i Rak. Jednak w rzeczywistości wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane.

Znak słoneczny, czyli znak, w którym Słońce było w momencie twojego urodzenia to jest twój najważniejszy znak. To on określa podstawowe cechy twojej osobowości. Pytanie, «Kim jesteś na horoskop», właściwie pytamy: "W którym znaku masz Słońce?"

Czytaj także: Test: Kim właściwie jesteś na horoskopie?

Praktyka pokazuje, że znak słoneczny może niewiele powiedzieć o tym, jaki partner jest potrzebny swojemu przedstawicielowi. Nawet jeśli na przykład, Baran, możesz doskonale dogadać się ze swoim partnerem-Ryba, żyj duszą w duszy przez całe moje życie i umrzyj w ciągu jednego dnia. Jednak teoria sugeruje, że Baran z rybą są ogólnie niezgodne. Dlaczego tak?

W rzeczywistości, ważne jest powiedzenie o tym, kto będzie pasował do konkretnej osoby inne wskaźniki horoskopui których astrologowie znają i mogą je przeczytać. Ale musisz znać przynajmniej datę urodzenia ludzi. Ten test lekko otwiera zasłonę i daje wyobrażenie, które znaki będą połączone nie ze Słońcem, ale z twoim horoskopem jako całością.

test2-1.jpg

Ссылка на основную публикацию
2019