Horoskopy | jocelynkelley.com

Horoskopy

HoroskopyWaga - znak lotniczy pod auspicjami Wenus, a to już wszystko mówi. Ludzie urodzeni pod tym znakiem mają tendencję do złagodzenia, równowagi i piękna we wszystkich swoich przejawach. To pragnienie jest szczególnie widoczne w żywności - Libra lubi smacznie jeść, ale nie przejada się; łatwo znajdują równowagę między smacznymi i przydatnymi; różnią się subtelnym artystycznym smakiem i nigdy nie rezygnują z logiki i czasu na dekorowanie potraw.

Owocowy салатPiękno jedzenia powinno być omówione bardziej szczegółowo. W przypadku Wagi piękny posiłek nie jest wycinany z jaj, które zdobią sałatkę z warstwami. Naturalne piękno warzyw, owoców, zieleni jest ważniejsze niż żałosne próby człowieka naśladowania natury, a Waga podkreśli to w każdy możliwy sposób. Przedstawiciele tego znaku mogą pięknie gotować i serwować absolutnie wszystko: od sałatek owocowych po solone śledzie. Widzą najkorzystniejsze strony naczynia i akcentują je precyzyjnie, ukrywając możliwe brzydkie boki. Z tego powodu Waga nie może gotować, jeśli dostępne produkty nie są najlepszej jakości. Nienawidzą samej idei usuwania zgniłych owoców lub kupowania nieznanych ryb mrożonych. Estetyczne wagi nie oszczędzają na jedzeniu i lepiej kupują mniejszą ilość dobrego jedzenia, niż wiele jedzenia nie jest pierwszą świeżością. Z tego samego powodu, Wagi nie lubi sosów i sosów, a jeśli ich używają, służą w osobnej misce, ponieważ ukrywają naturalne piękno produktów..

warzywa с креветкамиZe względu na czytelność i skrupulatność w jedzeniu Wagi zwykle dobrze jedzą i nie zawierają składników odżywczych - w końcu domowe, gotowane z miłością dania są o wiele piękniejsze niż fast food i kiełbaski. Niektóre szczególnie wrażliwe Wagi stają się wegetarianami z powodu drobiazgów - ponieważ owoce i warzywa są o wiele bardziej atrakcyjne niż surowe mięso. Po przejściu na wegetariański system żywienia, Libra nie ma trudności z planowaniem diety. W tym pomagają im naturalny talent i poczucie piękna.

stek на грилеJeśli miłość do mięsa nadal przewyższa subtelną lekkość Wagi, to wybierają tylko wykwintne i piękne sposoby jej przygotowania: stek z grilla, szaszłyk, cała kaczka z jabłkami, pasztet z wątroby. Produkty z mięsa mielonego i drobno pokrojonego mięsa wywołują podejrzenia w Wadze. Ten znak woli gotować mięso samodzielnie, aby nie przesuszać go, ale pozostawić go soczystym. W potrawach mięsnych, Libra nie lubi obfitości masła i tłuszczu, więc ich ulubionymi metodami gotowania są pieczenie i gotowanie na parze. Na mięso Libry zwykle podaje się warzywa - świeże, pieczone lub blanszowane warzywa. Więc na ich biurku, harmonia białek, tłuszczów, węglowodanów i witamin.

risottoLibra chętnie kupuje nowe produkty i wypróbowuje nowe przepisy dla siebie, preferując najprostsze i najbardziej logiczne, a które z reguły okazują się być sprawdzone przez starożytne metody. Ludzie niedoświadczeni w gotowaniu mogą myśleć, że Libra wymyśla własne przepisy, gdy powtarzają tylko to, co znane było wiele wieków temu. Na przykład połączenie mięsa ze słodkimi owocami i suszonymi owocami to technika znana Sumerom. Łuski z pasją do równowagi i harmonii bardzo lubią logiczne i mądre przepisy: chleb żytni, tsampa, pilaw, risotto, tazhin, halava. Podziwiamy przemianę prostych produktów - mąki, ryżu, grochu, masła - w prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej.

czarny хлебJeśli istnieje wybór między domowym czarnym pieczywem a pięknym kremowym ciastkiem, Libra z pewnością wybierze chleb, choć wydaje się, że jego poczucie piękna powinno sugerować inny wybór. Nie ma tutaj sprzeczności - Waga nie ceni zewnętrznego piękna żywności, ale wewnętrzną, jeśli można tak wyrazić. Ciasto ze sklepu to po prostu produkt masowy, w którym nie ma głębokiej zawartości, ale pełno cukru i innych prostych węglowodanów. Domowy chleb to nie tylko najlepsze produkty, czas i praca, ale także znak wysokich umiejętności kulinarnych. Nawet jeśli osoba urodzona pod znakiem Wagi sama nie upiekła chleba, jest w stanie to docenić. Jeśli jednak istnieje wybór między chlebem domowym a domowym ciastem, zachowanie Wagi jest trudne do przewidzenia, wszystko zależy od szczegółów - jaki chleb i jakie ciasto. Najprawdopodobniej Libra spróbuje obu, a następnie poprosi o przepis.

ciasto из лаймовPomimo tego, że Wagi są dużymi słodyczami, nie jedzą wszystkich cukierków i ciastek z rzędu, ale wybierają je bardzo ostrożnie. Dla nich ważne jest, aby czekolada, śmietana i ciastka były wytwarzane z naturalnych produktów, a nie z niskokalorycznych substytutów. Słodki smak jest niewystarczającym warunkiem, aby osoba polubiła znak Wagi. Ci ludzie doceniają równowagę smaków: muska musi być zrównoważona kwaśną, słoną lub nawet ostrą. Dlatego czekolada z czerwoną papryką lub ciasto z limonek koniecznie jak Wagi.

Dla osób urodzonych pod znakiem Wagi zazwyczaj nie ma problemu z nadwagą. Jeśli jest obecny, oznacza to, że jest to konieczne - jego właściciel ceni sobie sposób życia i nie zamierza mu odmówić. Ale gdy tylko Libra schudnie, robią to łatwo i naturalnie pod okiem swoich instynktów. Jeśli trudno jest samemu zrzucić wagę, Libra użyje jakiegoś systemu, dokładnie go przestudiując. Ci ludzie nigdy nie działają na szkodę ich zdrowia i wybierają zbilansowane diety.

Libra spokojnie odnosi się do napojów alkoholowych, nie widzimy w nich przecenić, to dla nich nic więcej niż normalny produkt żywnościowy. Intoksykacja nie jest interesująca dla tych ludzi. Ten znak nigdy nie wypije budzących wątpliwości koktajli i piwa w puszkach tylko dlatego, że jest bez smaku. W tym samym czasie Libra nigdy nie przegapi szansy wypróbowania nowych odmian piwa na żywo, dobrego wina, naturalnych likierów i likierów dla nich. Wybierając drinki na kolację, Libra woli wina francuskie lub włoskie.

Jeśli chodzi o napoje bezalkoholowe, Libra zawsze wybiera najbardziej przydatne z możliwych: świeżo wyciśnięty sok, koktajle, zielona herbata lub świeże mleko. Słodka soda Wagi zwykle nie są interesujące i wolą zwykłą wodę, jeśli nie ma nic innego.

Ссылка на основную публикацию
2019